Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@innv: O to juz turbo zjeb. Tak jak leszczyniacy i kanapki z kielbasa w piatek. W ogole jak chcecie striggerowac kogos z Leszna to polecam tematy okolokoscielne. W miescie tym mieszka wielu milych ludzi tez oczywiscie. Natomiast zawsze kisne z tych ich turbo-wielkopolan. Bardziej poznanscy niz sami Poznaniacy. I jeszcze tak typowa malomiasteczkowa "dulszczyzna". Do tego fanatyzm jesli chodzi o caly ten watek " tradycyjek". Ciekawe miejsce. ( ͡
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 44
@spanko: To nie chodzi o brak szacunku do chleba tylko o przesadne epatowanie symbolikami przez ludzi ktorym #!$%@? daleko do prawdziwych chrzescijanskich wartosci IMO.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@spanko: zabawne jest to, że dopiero pokolenia urodzone od lat 80 ubiegłego wieku zaznały dobrobytu. Cała reszta, która jeszcze żyje dla jedzenia albo biła się na demonstracjach z ZOMO albo walczyła na wojnach...
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 123
@pablo397:

a ja uważam to że ciekawy zwyczaj, może ktoś przez chwilę się zastanowi w jak dobrych czasach żyjemy, że mamy co jeść. I że wystarczy prąd wyłączyć na dwa tygodnie i ludzie zamienia się w zwierzęta i będę się wyrzynali za ten właśnie chleb i szklankę wody.


Żeby to miało taką interpretację to git, niestety skończyło się tym że chlebek to pan bóg więc nie wolno wyrzucać, ale wszystko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@spanko: Nie zrozumiales. Zadne z tych to epatowanie. I ja lubie. Natomiast epatowanie jest wtedy: Jak to nie masz choinki? Jak tak mozna! Heretyk!
  • Odpowiedz
A w średniowieczu to biedni mięsa nie mieli, mamy teraz całować każdą krowę i świnie, bo może kiedyś zabraknie? #!$%@? boomerow. I tak, zaznałem głodu w domu. Głodu, zimna, przemocy, od małego. I dalej uważam, że oddawanie wręcz czci chlebowi (w sumie #!$%@? wie z jakiego powodu, skoro chleb biały jest dla nas bardziej szkodliwy niż przydatny) jest #!$%@?, tak samo jak wpajanie dzieciom zasad z dupy, "bo kiedyś to ja nie
  • Odpowiedz
@spanko Moim zdaniem jest rozbieżność między szanowaniem pokarmu, które w 100% popieram i szanuję, a mieszaniem do tego indoktrynacji religijnej dzieci. Ale może dla niektórych to jest tożsame.
  • Odpowiedz