Wpis z mikrobloga

@atencjon ten co do tego #!$%@? to jest tyle samo wart co Janusz co się do niego #!$%@?ł. Troszeczkę zrozumienia w obie strony powinno być, a nie #!$%@? się o każdą głupotę.
@bartt345 chciałbym by takie babcie czy dziadkowie mówili jak było ciężko podczas wojny i dlaczego taka wojna wybuchła. A nie uczyli całować chlebek i robić jakieś iksy na żywności. Bo wojna nie wzięła się od tak ¯_(ツ)_/¯.

I powodem nie było to, że jeden fanatyk czy drugi miał akurat takie, a nie inne obywatelstwo. Statycznych obywatel Niemiec jakoś nie nawidzil mocniej Polaków jak statystyczny Hiszpan. Ale dopuścił do władzy takie osoby, które
@innv moi rodzice zawsze robili znak krzyża przed rozpoczęciem krojenia, ale to się skończyło gdy zaczęli kupować krojony chleb ( ͡º ͜ʖ͡º)
@innv: No dobrze, przy takim postawieniu sprawy jest ty trochę sensu, tylko czemu czepiać się tej babci modlącej się o chlebek. Jak ona miałaby ci to wytłumaczyć, jak zrozumienie dlaczego dochodziło i dochodzi do wojen to jest trochę bardziej złożony temat, wątpię nawet żebyś ty, ja albo ktokolwiek na wykopie to kompleksowe wytłumaczył, nie robiąc skrótów na taki "chłopski rozum".
@QBA__: no ale wytłumacz mi jedno- rozumiem, że szacunek do chleba, bo oni głodowali itd. tylko co to za róznica xdd jeżeli mi spadnie chleb i go nie pocałuję i po prostu zjem, to już nie jest szacunek? Bo ja tego nie rozumiem. W domu jak sobie robię kanapkę, to sobie często podrzucam chlebem i się nim bawię, wtedy mama mi mówi hurrr durrr gdzie szacunek!!!! A przecież to żadna różnica,
XD ciekawe czy ryby tez całują jak im upadną na ziemie i czy robią na nich znak krzyża.

Moja prababcia tez była fanatyczka religijna i trzymała chleb do oporu bo „chleba nie można wyrzucać”. Ile mrówek zniszczyłem przez wszędzie walających się chleb i okruchy to moje
Większość z was jest urodzona w nowych czasach wiec nawet wasze babcie nie maja złych wspomnień ze ledwo sie trzymały nie mając co jeść, stad u tych co nie miały co do garnka włożyć i głodowały taki szacunek do jedzenia. Wiem to od mojej babci którą przeżyła wojnę i wiedziała co to głód strach i lęk.