Wpis z mikrobloga

@innv: kiedys tak robilam nauczona przez babcię, ale porem przestalam, bo nawet jak bylam w jakis grupach koscielnych to tez bylo to nazwane zabobonem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 425
@Napromieniowany__: @innv Hmm. Ja tam lubie te tradycyjne gesty. Taki szacunek do codziennych darow planety mial byc w zamierzeniu ok. Oczywiscie jesli nie idzie za tym fanatyzm. Wszystko z umiarem. O ile nie kaza Ci cale zycie #!$%@? suchego bo: "Nie wyrzucisz..." Jak w tym memie. ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 109
@Bananada: Tak, dokladnie. Zabobony, lokalne tradycje, regionalne zwyczaje. Sa spoczko i urokliwe do poki nie trzeba ich przestrzegac pod grozba ukamieniowania lub stosu. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Android
  • 296
@Bananada mi się przypomniało, że kiedyś #!$%@?ł mnie wąsaty Janusz z rodziny jak widelcem nadziałem chleb i wyczyściłem nim sos po fasolce z miski.

"Ze jak to chleb widelcem, dokładnie to samo zrobili Jezusowi".


Miałem 12 lat od tej pory bałem się już jeść widelcem fasolki po bretońsku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 94
@innv dużo starszych osób robiło tak bo po prostu zaznało potwornego głodu i wbiło im się do głowy ale co dzieci XX w mogą o tym wiedzieć ()
  • Odpowiedz
via Android
  • 332
@MikiGRU myślę że owe dzieci XX wieku powinny wiedzieć skąd się biorą wojny i np. nie dopuszczać fanatyków do władzy. Dbać o źródła energii i względnie o planetę.
  • Odpowiedz