Wpis z mikrobloga

Powoli dochodzę o wniosku, że jako mieszkaniec małej wsi gdzie nie ma żadnych restauracji, kin, teatrów itp (jest tylko jeden sklep który niedługo upadnie) nie rozumiem waszej perspektywy ludzi z miasta... Wasze życie chyba jest jakoś nierozerwalnie związane ze wszystkim co zamknięte a ja z tych rzeczy nigdy w życiu nawet regularnie nie korzystałem. Tak samo nigdy w życiu nie jeździłem na ferie w góry ani nie byłem na stadionie piłkarskim czy na koncercie
#koronawirus #covid19stats #polska
  • 155
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@snorli12:całe życie mieszkam w "miescie" 30tys i mam takie same odczucia xD i tak tu nic nie ma, odkąd jest covid w moim życiu zmieniło się tylko to, że gdy wchodzę do sklepu zakładam maskę, albo nie
Jedyne co boli to że odwołali Woodstock, czarna wodę, Szczecinek i wgl wszystkie te koncerty
Powoli dochodzę o wniosku, że jako mieszkaniec małej wsi gdzie nie ma żadnych restauracji, kin, teatrów itp (jest tylko jeden sklep który niedługo upadnie) nie rozumiem waszej perspektywy ludzi z miasta... Wasze życie chyba jest jakoś nierozerwalnie związane ze wszystkim co zamknięte a ja z tych rzeczy nigdy w życiu nawet regularnie nie korzystałem. Tak samo nigdy w życiu nie jeździłem na ferie w góry ani nie byłem na stadionie piłkarskim czy
@aksal89: W Polsce A wygląda to tak samo. #!$%@? się jak szpadel w weekend i przeruchanie Karyny w klubowym WC w rytm umca umca. Nie róbmy #!$%@? z logiki, 99,9% ludzi przez rozrywkę nie rozumie operę, tym bardziej, że większość ludzi na prawdziwe kulturalne rozrywki nie ma hajsu/czasu/ochoty. Jedyną zaletą miasta jest to, że zwykle większość twoich rówieśników tam mieszka, a ty zostajesz ze starymi dziadami.
Natomiast pod każdym innym względem,