Wpis z mikrobloga

@Goronco: u mnie datę każde urządzenie pokazuje DD-MM-RR także może 14 miesiąca :P. A poważnie, coś się wydarzyło w związku z tym? To jutro zmieszczę może. I tak ciasno było przez 6 (jakieś 7 tys. znaków starałem się zmieścić :/, no i z matematyki masz słowo dnia "probabalistycznych" ;) ).
@temokkor: tak wynika z deklaracji niejakich Matsa Heimdahla i Jeanny Matthew. Ma ona 26 stron i nie chce mi się
@urarthone: Wcześniej pisałem, że "rzeka w szikago została pomalowana na zielono". a to przeciez zwiazane ze św patrykiem, a nie Pi. Pomylilo mi sie. No ale uwazam 3.14 za fajne swieto i tak myslalem ze moze by sie cos znalazlo, ale faktycznie przyznam, ze w sumie nie wiem co sie wydarzylo w zwiazku z tym xD
@iAmTS: Poważnie nie znam oprogramowania, z którego korzystają tylko władze jednocześnie przez lata nikt go nie sprawdzał w żaden sposób. Tekstu na 7 tys. znaków jako clickbaitu bym nie traktował. Tak samo deklaracji informatyków na 26 stron. Kuwa pisendałt :)
@Goronco: No fajne, ale dopiero jak napisałeś to zwróciłem uwagę, tak to mam 14.3, a niby rok w rok się widzi.
A rzeka pamiętam, toż widzisz ile znaków jest. No