Wpis z mikrobloga

Fakt jak bardzo niscy faceci są w głebokiej ewolucyjnej dupie dobrze obrazuje kierunek ewolucji wszystkich żyjących w przeszłości istot żywych.

Niezależnie od ery geologicznej, szczebla taksonomicznego, nie ważne czy mowa o stawonogach z paleozoiku, gadach z mezozoiku czy ssakach z kenozoiku, wszystkie istoty żywe miały tendencje do zwiększania swoich rozmiarów z czasem. Można pod to nawet podciągnąć powstawanie pierwszych organizmów wielokomórkowych z organizmów jednokomórkowych.

Trend ten odwracał się tylko wtedy gdy gatunek tracił dominującą pozycje w łanuchu pokarmowym lub w wyniku katastrof kosmicznych. Zwykły głód to zbyt mało(widać to dobrze po ludziach którym jedzenia brakowalo przez większość historii, mimo to srednia wzrostu nadal rosła). Nawet jednak katastrofy kosmiczne odwracaly ten trend na bardzo krótko, bardzo szybko wyścig o wzrost zaczynał sie na nowo.
Można więc wysnuć z tego wniosek że bycie manletem to tylko niewygodna konieczność.

Mogłoby się wydawać że wraz z zniknięciem wielkich ssaków tendencja zmieniła się ale to nie prawda. Ich paleczkę jako dominujący gatunek przejeli ludzie, których wzrost nieustannie rośnie.

Nic więc dziwnego że przeciętna polka ma takiego p*erdolca na punkcie wzrostu. To po prostu część jej dna, które ma od czasów gdy była jeszcze jednokomórkowym pantofelkiem. Gdyby sie dało to sprawdzić to moglbym sie zalozyc o pieniadze, ze gdyby paleoziczne gigaważki umialy mówić to dowiedzielibysmy sie od nich że jak twoja rozpiętość skrzydeł wynosi mniej niż 2m to masz nie pisać

#przegryw #przegryw #biologia #wzrost #blackpill #przemysleniazdupy #dziewczynybeztabu #p0lka #ewolucja #zwierzaczki #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #tinder
Pobierz A.....j - Fakt jak bardzo niscy faceci są w głebokiej ewolucyjnej dupie dobrze obrazu...
źródło: comment_1614769456iqaLT6err9BB7itlrq5AKr.jpg
  • 64
@Brzychczy: nic bys nie stracil majac moje poglady, bo poglady nie maja wplywu na relacje damsko meskie.
Znam chadow o pogladach ktorych nie powstydzilby sie topowy wykopowy mizogin ale nie przeszkada im to regularnie zaliczac wszedzie gdzie sie da.

@niewiemcorobic: unikajac dyskusji z druga strona stajesz sie taki sam jak ludzie z ktorymi nie chcialbys dyskutowac ~ paulo stulejko
@Azja_Tuhajbej: > bo poglady nie maja wplywu na relacje damsko meskie.

są takie poglądy które nie mają żadnego znaczenia a nawet jakby miały to można je łatwo przed kobietą ukryć, natomiast poglądy dotyczące samego sensu podrywania czyli np. "nie warto próbować jeśli nie mam ryja 7/10 wzwyż" odbijają się negatywnie.

Znam chadow o pogladach ktorych nie powstydzilby sie topowy wykopowy mizogin ale nie przeszkada im to regularnie zaliczac wszedzie gdzie sie
@Brzychczy:

taka głęboka mizoginia nawet pomaga bo facet się mniej przejmuje zdaniem kobiety, taka bardziej powierzchowna (budowana na tym, że laski nie chcą się z nim ruchać) już raczej przeszkadza.


Z tym musze sie zgodzic, bo madre to bylo.

natomiast poglądy dotyczące samego sensu podrywania czyli np. "nie warto próbować jeśli nie mam ryja 7/10 wzwyż" odbijają się negatywnie.


Nie moga sie odbijac negatywnie w tym wypadku bo nie istnieje cos
@Azja_Tuhajbej: > Albo sie podobasz albo sie nie podobasz i nic tego nie zmieni.

Laskom się podoba wielu facetów i z nie każdym wejdzie w relacje. Jeden podoba się bardziej, drugi mniej. Ten drugi wciąż może przegonić pierwszego zachowaniem o ile ten pierwszy nie będzie zachowywał się dostatecznie dobrze.

No i jest trzeci facet, ten 178cm z zakolami albo 168cm bez zakoli którego większość fajnych lasek nawet nie rozpatruje jako potencjalnego
@Brzychczy:
Nie, laskom podoba sie garstka facetow I nie wejda w relacje bo nie beda mialy u nich szans.

Ta mniejszosc ktora rozpatruje zakolarza I tak zostawi go gdy na horyzoncie pojawi sie okret chad. Jak sie nie pojawi to zostanie im bol glowy I unikanie stosunkow zeby nie wpuscic na siebie zakolarza.

No I jakie efekty osiagnales, konkretnie w liczbach.

Podczas gdy ty poprawiales gre, chad autystyk dupczyl I nie
@Azja_Tuhajbej: no masz rację. Ale co z tego? Każdy gatunek wybiera na partnera kogoś, kto jest jego zdaniem najlepszy. I nie chodzi o wybór świadomy tylko często podświadomy. Czemu wybieramy kobiety z cyckiem i szczupłe? Ano bo nasza podświadomość nam tak każe. Ma być dobra do rozrodu. A gruba też ci się nie spodoba, bo to zwyczajnie niezdrowe i twój mózg to wie.
Ciężko żeby kobiety działały inaczej i wolały niskiego
@Azja_Tuhajbej: > Nie, laskom podoba sie garstka facetow I nie wejda w relacje bo nie beda mialy u nich szans.

Z wyglądu więcej niż garstka, jedni z silniejszą pozycją startową, inni z gorszą, część odpada przez słabe ogarnięcie, bycie słabym w łóżku itd część nadrabia bo sprawia swoim zachowaniem że laska czuje się przy nich lepiej albo bardziej się angażuje

Ta mniejszosc ktora rozpatruje zakolarza I tak zostawi go gdy na
No to sorry, też musisz coś mieć. W tym akurat my, faceci, mamy latwiej. Kobieta musi spełniać szereg cech, żeby być uznana za atrakcyjną, facet musi mieć chociaż jedną, ale za to bardziej.


@Magik88: to akurat nie jest prawdą i mówił o tym nawet Starowicz. Nieatrakcyjna kobieta zawsze może liczyć chociażby na przygodny seks, bo mężczyźni są mniej wybredni i są w stanie wyruchac filigranową kobietkę jak i puszystą pudernice. W
@Magik88:

Czyli jak jesteś niski i brzydki, ale np. w #!$%@? zabawny, to poruchasz bez kłopotu.

Wiem co mówię. Jestem takim gościem.
Tak tak witam kolege zakolarza

W tym akurat my, faceci, mamy latwiej.

Imagine ze jestes tak delusional xD

Jak serio myślisz, że wygląd nie ma znaczenia to uderz do brzydkiej laski 80kg+

Czemu porownujesz niski wzrost ktory jest niezalezny od woli czlowieka do wagi ktora jest calkowicie zalezna od
@Brzychczy:

niekoniecznie, sporo zależy też od tego jak dobrze zakolarz się sprawdzi w łóżku


Zakolarz nie ma prawa byc dobry w lozku bo nigdy nie mial z kim cwiczyc.

jakieś 20-25% konwersji podejście randka, 40-50% konwersji randka seks, 3 związki z czego 2 skończyłem sam

Czyli gowno ci sie tak naprawde udalo, skoro nawet ja, probujac raz na dwa lata cokolwiek mam taki sam wynik. Gdzie twoj charakter teraz?

mam to
@Azja_Tuhajbej: > Zakolarz nie ma prawa byc dobry w lozku bo nigdy nie mial z kim cwiczyc.

niekoniecznie,

Czyli gowno ci sie tak naprawde udalo, skoro nawet ja, probujac raz na dwa lata cokolwiek mam taki sam wynik. Gdzie twoj charakter teraz?


no ja jestem zadowolony z tego co mi się udało, wiem jak to wygląda w porównaniu z ludźmi z których znam więc porównywanie z wykopkiem który może napisać cokolwiek
@Brzychczy:

niekoniecznie

Jakim cudem zakolarz ma konkurowac z chadem umiejetnosciami w lozku jesli
1. Nigdy nie bedzie mial tylu mozliwosci co chad zeby je zdobyc
2. W ciagu zycia bedzie doswiadczal o wiele wiecej negatywnego feedbacku niz chad co jeszcze gorzej przelozy sie na jego umiejetnosci.

W tym wypadku chad zeby byc w gorszej pozycji niz zakolarz to musi sie chyba celowo to robic. W praktyce na polu umiejetnosci lozkowych zakolarz
@Azja_Tuhajbej: > Jakim cudem zakolarz ma konkurowac z chadem umiejetnosciami w lozku

seks to nie jest gimnastyka sportowa żeby potrzebować dwóch treningów dziennie by prezentować jakiś poziom, nawet samo myślenie nad tym by lasce też było dobrze trochę zmienia bo niejeden po prostu zakłada, że tak jest

gdybym potwierdzal twoj punkt widzenia to zdanie randomowego wykopka nagle zaczeloby sie dla ciebie liczyc


odbierałbym cię pewnie jako kogoś kto być może czerpie
@Brzychczy:

seks to nie jest gimnastyka sportowa żeby potrzebować dwóch treningów dziennie by prezentować jakiś poziom

Dlatego tym bardziej mnie dziwi czemu podajesz to jako cos czym zakolarz moze wygrac z chadem.
Wiekszosc roboty I tak robi wyglad I rzeczy powiazane z genetyka jak wielkosc penisa.

odbierałbym cię pewnie jako kogoś kto być może czerpie wiedze z życia a nie teoretyzuje i tyle

Widzisz ja tez cie odbieram jako teoretyka.

nie
@Azja_Tuhajbej: nawet jeśli wielkość penisa byłby tym czynnikiem x to raczej wątpię by zakola oznaczały automatycznie mniejszy penis a szczęką się laski nie rucha xD jak ten zakolak już trafi do łóżka z laską i okaże się że jest w łóżku nadzwyczajnie dobry, to kobietę to potrafi do niego bardzo przekonać i jakieś tam braki w wyglądzie przeszkadzają jeszcze mniej

tak wlasnie jest


wątpię, podejrzewam że na tych tagach dla przegrywów