Wpis z mikrobloga

Hej, pamiętacie jeszcze tag #bloksimsow ? Jeżeli tak to zapraszam, dostałem trochę urlopu więc będzie kiedy coś porobić:)

Dzisiaj przeniesiemy się z PRL-owskiego bloku jakich mam wiele w budowie na mapie do ''Zatoki Czerwonych Świń'' jak nazwano osiedle szeregowców zbudowane w technologii wielkiej płyty a oddane do użytku pod koniec lat 80 dla wybranych pracowników urzędu wojewódzkiego w mieście. Gościmy w zielonym segmencie u Elżbiety która była kierownikiem w wydziale meldunkowym w USC i jej męża Stefana. W przeciwieństwie do Elżbiety która przez lata wytężonej pracy dorobiła się stanowiska wicewojewody w latach 90, Stefan nie miał zbyt wiele do roboty - przez jakiś czas próbował się zająć naprawą elektroniki w garażu domu, jednak interes nie szedł tak jak należało i od czasu do czasu trudnił się handlem obwoźnym m.in. zniczami do czego wykorzystywał jako magazyn miejsce w garażu i wysłużonego VW Golfa. Przez ponad 30 małżeństwa dorobili się oni czwórki dzieci z których dwoje jest już na swoim, jedna dalej się uczy a jedni wyjechali do Irlandii mając u rodziców zawsze kąt do spania.

Moje wnętrza zawsze przedstawiają stan jakieś 10 lat do tyłu z racji użytej wersji Simsów także no :D
#gry #simsy #thesims #grajzwykopem
MarianoaItaliano - Hej, pamiętacie jeszcze tag #bloksimsow ? Jeżeli tak to zapraszam,...

źródło: comment_1613765558sJXM9ZYwUBgHvXQuAJtObj.jpg

Pobierz
  • 67