Wpis z mikrobloga

Po teście maksów w lipcu przechodze pod opiekę Pana Borisa.
Trochę hajsu to kosztuje, ale chce spróbować czegoś nowego; ciekawy jestem samej współpracy, programowania :) myśle. ze fajnie to sie przełoży na przyszłość nawet jeśl z tego zrezygnuje, ale chce dać sobie na to 1-1,5 roku

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkout
Pobierz Kasahara - Po teście maksów w lipcu przechodze pod opiekę Pana Borisa.
Trochę hajsu ...
źródło: comment_16135631671KozhATeDcH0gni1Py5VmB.jpg
  • 49
@Kasahara: No i co dalej? Tylko przyjemność czy planujesz jakoś przełożyć to na sytuację finansową Twoja na plus? Bo ja, jako biedny zjadacz chleba nie czaje tego wszystkiego (pominmy właśnie radość z dźwignia, chyba że tylko o to chodzi)
@lukaszbsk: No ok, ale trener = lepsze wyniki = więcej klientów = więcej hajsu? Serio? To jako powiedzmy potencjalny klient bym ominął takiego Kasahare i poszedł od razu do tego dziadka skoro ma efekt, czy ja po prostu myślę inaczej niż większość ludzi? XD
@szyryfyry1: Jeżeli jesteś w stanie wydać 1000pln/msc na dziadka to pewnie, że lepiej na tym wyjdziesz. Większość Polaków będzie wolała wyłożyć 200pln dla Kasahary i również mieć zadawalające wyniki.
@Kasahara: Sporo jednak kreci sie 700+ bez kontuzji, a biorac pod uwage dosc krotka popularnosc trojboju ktora ciagle rosnie w naszym kraju to kwestią czasu jest wzrost wyników. Ciekawe ile Sheiko bedzie mial w ogole do czynienia z twoimi planami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mieć tylu trenerów w kraju za 300-350/miesiac i wybrac Sheiko za@250$/miesiac, szanuje, #!$%@?ć biede :D


@jestemleniem: porównujesz paru średniaków do trenera przez wielu uważanego za numer 1 na całym świecie jeśli chodzi o trójbój? LOL.

Do tego jeżeli kogoś interesuje plan w stylu Sheiko... to to jest jedyna droga, bezpośrednio od Sheiko (jego ekipy), plany krążące w internecie są nic nie warte... tak samo jak nasi polscy chałturnicy próbujący sprzedawać plany
@jestemleniem: nom na wykopie publicznie będę pisał, jakbym nie mial co robić i później latać po pozwie cywilnym. Nawet jedna znana tu osoby na tagu robi jako taki "writer" normalna praktyka. Ja sam też zatrudniałem chwile kolegę, który studiował fizjoterapię, aby zajmował się klientami po kontuzjach w moim imieniu.