Wpis z mikrobloga

Od dzis bede postowac swoje zmagania i problemy ze zdrowiem pod tagiem #zdrowiemp0wer - zapraszam do sledzenia tagu.

W skrocie:
Od 3 miesiecy nikt nie jest w stanie zdiagnozowac tego co mi dolega...
Mam bardzo rozne dziwne neurologiczne jak i sercowe dolegliwosci.
Wydalem wiele, wiele tysiecy juz na badania i lekarzy.
Nie moge trafic na neurologow co wogole ogarniaja takie sprawy bo ci z ktorymi rozmawialem nie ogarniaja tak ciezkich przypadkow.
Znalesc w polsce jakiegokolwiek immunologa to juz wogole wyczyn...
W szpitalach mnie olewaja bo nie ma zagrozenia zycia, heh.

Dzis, wstalem po spaniu 12h.
W lozku mialem jeszcze cisnienie ok 125/55 a tetno 53.
Czulem nieduze nawalania w klatce.
Po wstaniu z lozka odrazu zaczalem sie czuc jakbym wbiegl sprintem na 6 pietro.
Cisnienie 150/87 a tetno 103.

Zapachy i smaki od rana czulem tak na 50-50 czyli jeszcze w pelni nie czulem metalicznych smakow i zapachow.

Wzialem:
Noliprel Forte
Nedal

niedlugo potem jeszce Captopril Jelfa

Cisnienie teraz mam 145/83 a tetno 94. W klatce piersiowej mi strasznie nawala...
Nie moge zbic ani cisnienia ani tetna.
Dodatkowo zaczalem znacznie bardziej czuc ochydne i metaliczne smaki oraz zapachy.
Pewnie pogorszyl to Nedal (beta bloker) bo nie jest on wskazany przy niektorych autoimmunologicznych problemach.
No ale mam tetno ponad 100 caly czas, to co mam zrobic? ....

Co za beznadziejna sytuacja.
Znikąd pomocy, nie wiem co ja mam wiecej robic - szukac pomocy za granica...?
Nie wiem jak to sie skonczy dla mnie... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jpr, chce zyc..

#medycyna #szpital #covid19 #morfologia #pogotowie #cukrzyca #kardiologia #reumatologia #reumatoidalne #onkologia #nowotwory #okulista #okulistyka #covidoterapiaberecika #koronawirus #pytaniedoeksperta #pomocy #pomoc #niemcy #usa #sluzbazdrowia #neurologia #choroby #stanyzjednoczone #kanada #pomocy #pomoc #neurologia #zdrowie
  • 42
Więcej tagów...
"W ogóle", "znaleźć" #gramarnazi

Wydałeś tysiące prywatnie i żadne z badań nic nie wykazało? Trudno w to uwierzyć. Ale jak bierzesz sobie sam bez kontroli leki to raczej sobie nie pomożesz. Masz w ogóle listę tych leków które sobie tak łykasz, dałeś taką listę lekarzom którzy cie mieli zdiagnozować? Badaleś sobie rozumiem ciśnienie/tętno w łóżku leżąc i chwilę później po wstaniu jeszcze raz? Czy uważasz że to jest właściwa metoda
@Oo-oO:
Z tym #gramarnazi to poprostu tak mega zle sie czuje ze ledwo napisalem ten wpis...
Wykazaly ale nic z tego nie wynika co wprost mowi o tym co mi jest...
Nie tyle co im daje liste lekow ale 2 kartki A4 z cala historia mojej choroby...
Po wstaniu zbadalem cisnienie i tetno bo po wstaniu zaczelo mi strasznie nawalac serce i czulem sie jakbym wbiegl sprintem na 6 pietro...

Narazie
@drakan8: Za takie gadanie kazdy z was powinen dostawac plaskacza na ryj, a do tego ponosic prawne konsekwencje narazania na uszczerbek na zdrowiu.

@sylwke3100:
Od czego nerwicy? Od ogladania netflixa, grania na xboxie i jazdzenia sportowym autem wiodac szczesliwe zycie? XD
Btw.
Czy nerwica daje siniaki w obrebie kostek (dzis mi sie zaczely pojawiac...)?
Czy nerwica powoduje zmiane smakow i zapachow?
Czy nerwica powoduje zmiane cisnienia i tetna przy zmianie
@MP0WER:

"Od czego nerwicy? Od ogladania netflixa, grania na xboxie i jazdzenia sportowym autem wiodac szczesliwe zycie? XD"

Uraz po covidzie, nerwica to często efekt jakiegoś traumatycznego przeżycia

"Czy nerwica daje siniaki w obrebie kostek (dzis mi sie zaczely pojawiac)?
Czy nerwica powoduje zmiany smakow i zapachow?
Czy nerwica powoduje zmiane cisnienia i tetna przy zmianie pozycji ciala?"

1. Tak
2. Tak
3. Tak

Są to jak najbardziej podstawowe objawy, nawet
@drakan8: JESTESCIE CHORYMI LUDZMI...

Nadwaga? Schudlem 20 kg w ciagu 6 miesiecy
Niezdrowy tryb zycia? Od 6 miesiecy unikam cukru i ograniczam fast foody i tluszcz. Od miesiaca unikam glutenu i laktozy. A od tygodnia ograniczam wogole mieso...
Uraz po Covidzie? Czlowieku, ja po tym jak minal mi COVID bylem w #!$%@? szczesliwy i odzylem na nowo, mialem swietny humor, czulem sie bardzo dobrze, wrocilem do zycia, przez moment nawet nie
Od czego nerwicy? Od ogladania netflixa, grania na xboxie i jazdzenia sportowym autem wiodac szczesliwe zycie? XD


@MP0WER: Od tego że nakręcasz się wynikami, od twoich przeżyć wcześniej. To nie koniecznie musi oznaczać sytuacje takie że coś się stało wczoraj czy przedwczoraj.

Czy nerwica powoduje zmiane smakow i zapachow?

Czy nerwica powoduje zmiane cisnienia i tetna przy zmianie pozycji ciala?


@MP0WER: Nerwica może mega wpływać na twój organizm powodując choćby
@MP0WER: No to gratki, niestety 6 miechów to za mało aby nadrobić x lat niezdrowego życia, ale trzymają taką dietę dalej na zdrowie wyjdzie :) dodatkowo jakiś ruch dorzuć. I dokładnie jak mirek @sylwke3100 piszę, też raz sor odwiedziłem po ataku paniki, z czego po nim dochodziłem do siebie jakiś miesiąc czasu, nie polecam nikomu. W sumie mózg kontroluje nasze wszystkie organy, więc przy nerwicy objawy potrafią się bardzo dynamicznie zmieniać,
@sylwke3100:
"Od tego że nakręcasz się wynikami, od twoich przeżyć wcześniej."
Wynikami? Badania dopiero zaczalem robic po tym jak dostalem te objawy...

Mnie nic nie boli, 0 nudnosci.
Tetno i skoki cisnienia to pewnie od problemow z sercem...
Zwlaszcza ze mam bardzo duzy przerost serca, niedomykalnosc zastawek oraz bardzo zle nadcisnienie...
A na domiar zlego, moj dziadek mial identyczne rzeczy w podobonym wieku co ja, 10 lat pozniej umarl na atak
@drakan8: @sylwke3100:
No to fajnie macie z tymi atakami paniki i swoja nerwica.

Ja jak mialem COVID i zaczely mi dretwiec nogi, #!$%@? w klatce to nawet karetki nie wezwalem tylko calkiem to olalem i czekalem na luzie az przejdzie A po 4h poszedlem spac jak nigdy nic.

A WY MI WMAWIACIE ZE TO OD NERWICY... ()
Za takie gadanie to powinna byc chlosta i 100
@drakan8: To moze byc wiele roznych rzeczy jak oslabienie ukladu nerwowego, dysautonomia, chorobyautoimmunologiczne (mam pozytywny wynik ANA10) itd.
Te rzeczy sa mega ciezkie do diagnozy, zwlaszcza w polsce gdzie leczenie zawsze sie zaczyna jak juz jestes w stanie zagrozenia zycia i jest za pozno...
A JA CHCE KURVA ZYC (I NIE CHCE JUZ SIE TAK CIAGLE TRAGICZNIE CZUC)
Nie chce potem sie obwiniac ze jest juz za pozno i moglem zrobic
@MP0WER: Gościu, @drakan8 i @sylwke3100 Ci dobrze sugerują, kulturalnie próbują pomóc a Ty pieprzysz o "plaskaczu na ryj". Już po tym widać, że masz jakieś problemy natury psychicznej. I to nie jest robienie z Ciebie wariata tylko choroba. Nie chcesz porad to nie pytaj. I wywal te tagi, już pisałeś, że masz nowotwór, sama Ci współczułam a za chwilę się okazało że to nie jest nowotwór, więc po co używać tego