Wpis z mikrobloga

@lennyface: czasy kiedy mozna bylo murzyna nazwac murzynem bez obawy scigania przez lewakow, czasy szybkiego rozwoju gospodarczego na swiecie i w Polsce bo obecne lewaki albo jeszcze sie nie urodzily albo mialy 10 lat i ich urojenia nie byly glownym nurtem ekonomicznym, czasy taniego paliwa mimo wyzszej ceny barylki ropy niz to jest obecnie, w telewizji nie bylo takiego scieku jak obecnie no i nie bylo jeszce tej mitycznej wojny z
@glaaki dokładnie, lata 90te to były lata nowej nadziei na świecie, upadek zsrr, koniec zimnej wojny i oddalenie widma atomowego holocaustu.

Mam wrażenie że wtedy ludzie patrzyli z olbrzymim optymizmem na przyszłość, pamiętam te wszystkie książki i programy wieszczace loty zalogowe na marsa, powrót i zbudowanie stałej bazy na księżycu i ta niezachwiana wiara że nauka rozwiąże wszystkie nasze problemy.

A teraz mamy 2021 rok i wirusa o śmiertelności <1% który rozłożył
czasy kiedy mozna bylo murzyna nazwac murzynem bez obawy scigania przez lewakow, czasy szybkiego rozwoju gospodarczego na swiecie i w Polsce bo obecne lewaki albo jeszcze sie nie urodzily albo mialy 10 lat i ich urojenia nie byly glownym nurtem ekonomicznym, czasy taniego paliwa mimo wyzszej ceny barylki ropy niz to jest obecnie, w telewizji nie bylo takiego scieku jak obecnie no i nie bylo jeszce tej mitycznej wojny z terroryzmem i
nadal mozesz nazwac murzyna murzynem


@moekebe to jest niestety dyskusyjne ()

Jako ilustrację chciałem tu podlinkować fragment z the office diversity training prowadzonym przez pana Browna (swoją drogą jeden z lepszych momentów w serialu) z komentarzem że dziś by to nie przeszło. I co? Pousuwane ¯_(ツ)_/¯ Są tylko fragmenty po kilkadziesiąt sekund, albo odwrócone. A dwa lata temu znalazłem bez problemu. To była tylko satyra a i tak