Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
@Tommy__:
Zawsze przy takim poście powtarzam dwie rzeczy:
- jakby patrzeć tylko na paliwo, to wychodzi mi taniej jeździć V8 w gazie niż jeździć MPK do pracy (mam bezpośredni autobus)
- jazda autem będzie lepsza od MPK (w jego aktualnym stanie), nawet jakbym pod przymusem prawnym musiał brać do auta starą babę, #!$%@? Sebę i śmierdzącego żula
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: Ty, no masz rację :) pisałem to mając na uwadze wyjątek, że gdy jazda po drodze dla rowerów jest niebezpieczna (a za taką można uznać jazdę po np. lodzie) to rowerzysta nie musi jechać DDR... Ale może wtedy jechać chodnikiem, wyjątku o jezdni tam nie ma. Sorry
Kogo wtedy będą niszczyć podatkami,akcyzami i innymi haraczami? Przecież kierowcy to jedna z najbardziej #!$%@? dojnych krów w tym kraju xD


@ola522: Podatki są głównie w paliwie, najwięcej paliwa zużywają duże pojazdy, które dużo jeżdżą - czyli ciężarówki i autobusy. Nawet gdyby powiedzmy 10% miejskich kierowców przestało jeździć autami, to budżet by tego raczej w większym stopniu nie zauważył.
@cactusek idioci czy nie (nie oceniam), to w sumie mają do tego prawo xD

To "xD" to mają ci co cię muszą słuchać. Jeśli warunki pogodowe są nie odpowiednie i ruch zagraża bezpieczeństwu to nie masz prawa się tam pchać. Do sklepu też masz prawo wejść, ale jak już się w sklepie pali to nie możesz wejść. Jak jedziesz samochodem i masz jebitna górę #!$%@? śniegiem, też nie możesz się pchać (poza