Wpis z mikrobloga

Jak ci ludzie mogą codziennie od 8 do 16 słuchać tego samego radia, tych samych reklam i piosenek. Mam ochotę zablokować DNS RMF FM na ruterze () #pracbaza
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aIkohoIik: ja codziennie w pracy słucham tego samego radia, jednak nie jest to rakotwórczy rmf fm tylko lokalne radio grające różnorodną muzykę i do tego wiadomości z regionu ;)
  • Odpowiedz
@aIkohoIik: Znam ten ból. I na którą stację nie przełączysz, masz do wyboru trzy główne nurty muzyczne:
- kastraci z ubiegłego wieku, wałkowani którąś dekadę z rzędu,
- kastraci z lat współczesnych (w tym momencie z Jasonem Pedrulą na czele, chociaż czołówka ciągle się zmienia),
albo
- disco polo...
nie da się tego słuchać non stop, bo #!$%@?ć można.
  • Odpowiedz
  • 6
@aIkohoIik kiedyś dawno temu Trojka sie wyróżniała. Potem sie popsula, a na koncu przy obecnej wladzy to i sie zesrala.
Ja aktualnie slucham Eska Rock bo jednak leci duzo starch hitow a czasem wieczorne audycje są calkiem miłe dla ucha i malo glupkowate.
Nie mniej jednak to dalej nie jest strzał w 10 a zaledwie w siodemkę.
Rmfy i zetki to taka srednia liga gównoradia, ale jak niektórzy sluchaja tylko do
  • Odpowiedz
@PanRambo: No jak bierzesz pod uwagę tylko jakieś RMFy, Zety czy Eski to tak jest. Ale jest sporo innych opcji wystarczy poszukać sobie czegoś na Radio Garden albo radiomap.eu są też mapy zasięgów publikowane przez KRRIT.
  • Odpowiedz