Wpis z mikrobloga

@aIkohoIik: Paaaaanie, u nas kiedyś manager wymyślił, że ludzie będą lepiej pracować (czyt. #!$%@?ć), jak będzie głośno lecieć techniawka 120 bpm przez cały dzień. Plus miałem głośnik w suficie dokładnie nad głową. A manager oczywiście cały dzień w słuchawkach albo poza open-spacem. To była jazda xD
INFEKCJA POCHWY


@MojaPuffa: ostatnio na świętach w domu rodzinnym miałem okazję posłuchać reklam w tv. W jednym bloku reklamowym było coś na infekcje intymne, coś na erekcję i coś na zbyt krótki stosunek chyba? To poszło w jeszcze gorszym kierunku niż to kojarzę sprzed kilku lat

A i nawet coś na infekcje dla kobiet leciało na kanale 4 fun kids czy coś takiego dla dzieci ogólnie
@aIkohoIik: też nie wiem jak sobie radzą, nie zmuszam nikogo do słuchania Dwójki (klasyka bez reklam) czy 357 (Trójka bez reklam) ale kurde, zaproponowałem kiedyś Open FM z playlistą zbliżoną do Antyradia to było be, lepiej Ci sami durni prowadzący albo reklamy gówna z Aflofarmu ¯\_(ツ)_/¯
@aIkohoIik: Lata temu pracowałem w Athlet's Foot w galerii i leciał tam cały czas RMF. Jak zobaczyłem, że na zapleczu jest odtwarzacz CD z opcją MP3 to spytałem kierownika sklepu czy mogę jakąś płytę przynieść. Zgodził się bez problemu. W domu siedziałem ze 2 godziny żeby stworzyć składankę z empetrójek, taką w miarę neutralną jeśli chodzi o gust muzyczny, żeby jakiś metal czy coś innego nie #!$%@?ło klientów. Oczywiście na tej
ja codziennie w pracy słucham tego samego radia, jednak nie jest to rakotwórczy rmf fm tylko lokalne radio grające różnorodną muzykę i do tego wiadomości z regionu ;)


@Czill23: dokładnie ja lubię np. radio Koszalin, mniej reklam(a jak już to nie o zapaleniu pochwy czy tam innej grzybicy tylko często lokalne markety budowlane itp), muzyka fajna różnorodna i czasami niszowych zespołów nawet i regionalnych, gdzie dzięki nim odkrywam coś nowego. A