Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki i Mirabelki!
Z lekkim opóźnieniem, ale zgodnie z obietnicą, udało mi się w końcu ogarnąć zrzutkę. Historię mojej choroby znacie, żeby nie było wrzuciłem też zdjęcia najistotniejszych dokumentów ale jeśli będziecie mieli jakieś pytania czy wątpliwości to pytajcie, postaram się je rozwiać. Z góry dziękuję za każdą przelaną złotówkę, bo w chwili obecnej jakakolwiek okazana pomoc jest dla mnie na miarę złota.

https://zrzutka.pl/9jnrxb

#rak #onkologia #nowotwory #shepardchoruje
demontre - Czołem Mirki i Mirabelki!
Z lekkim opóźnieniem, ale zgodnie z obietnicą, ...

źródło: comment_1610969656zxsP5GnHW1JdJFbVmzPuQu.jpg

Pobierz
  • 536
  • Odpowiedz
@demontre: poszło też ode mnie. Jak kaska od pozostałych mirków starczy na bieżące potrzeby, to za moją cegiełkę zamów sobie coś fajnego do jedzenia (jeśli jest coś z lokalnych knajpek co wolno Ci jeść). Powodzenia i mam nadzieję - smacznego!
  • Odpowiedz
Ale teraz to musisz nam obiecać, że wyzdrowiejesz!


@defoxe: Chciałbym móc coś takiego obiecać, ale to byłoby bajkopisarstwo. Niemniej postaram się, żeby chociaż cokolwiek było lepiej. Z pewnością się nie poddam!
  • Odpowiedz
Trzymaj się mirku! Sam czekam na wyniki z onkologii, być może jutro będę już wiedział czy zacząć się bać czy nie ()


@Kollo: Zatem trzymam kciuki, że to fałszywy alarm! Gdybyś chciał pogadać z kimś, kto ma w temacie "doświadczenie" to śmiało wal, wspierajmy się!
  • Odpowiedz
ostatnie pytanie: dlaczego w skanach dokumentów zamazane jest nazwisko, skoro zbierasz kasę pod swoim nazwiskiem?


@nowy_ja: Odruchowo zamazałem nazwisko szykując zdjęcia dokumentacji po czym dotarło do mnie, że zrzutka automatycznie podpina imię i nazwisko z przelewu weryfikacyjnego no i tyle zostało z anonimowości :D
  • Odpowiedz
Pamiętam jak napisałeś, że zostało ci kilka miesięcy życia i przed śmiercią ograsz sobie tryglogię mass effect ruszyło mnie to strasznie i od tamtego czasu obserwuję co się z tobą dzieje, w tym miesiącu jestem spłukany ale masz ode mnie tą przysłowiową dyszkę, ja pewnie bym ją zmarnował tobie się przyda.


@Pryksryk: Jak już mówiłem, każe parę złotych jest na wagę złota, tym bardziej jeżeli z kasą krucho, to dziękuję
  • Odpowiedz
@demontre: Ja póki co dostałem czerwonego obrzęku na 5mm w okół pieprzyka, plus swąd (z Google to czerniak). Dodatkowo kolejny pieprzyk na wewnętrznej stroni dłoni. Póki nie mam wyników to się nie martwię, na martwienie się przyjdzie czas po dodatnim wyniku. Jeszcze 3 lata temu bym się mniej martwił, a teraz żona + dziecko w drodze. przewrotne życie.
  • Odpowiedz
poszło też ode mnie. Jak kaska od pozostałych mirków starczy na bieżące potrzeby, to za moją cegiełkę zamów sobie coś fajnego do jedzenia (jeśli jest coś z lokalnych knajpek co wolno Ci jeść). Powodzenia i mam nadzieję - smacznego!


@evilonep: Te pieniądze są na coś innego, ale z czystym sumieniem mogę zamówić coś ze swoich, o! Dzięki!
  • Odpowiedz
Ja póki co dostałem czerwonego obrzęku na 5mm w okół pieprzyka, plus swąd (z Google to czerniak). Dodatkowo kolejny pieprzyk na wewnętrznej stroni dłoni. Póki nie mam wyników to się nie martwię, na martwienie się przyjdzie czas po dodatnim wyniku. Jeszcze 3 lata temu bym się mniej martwił, a teraz żona + dziecko w drodze. przewrotne życie.


@Kollo: Tak to niestety bywa :| W takim razie z całej siły trzymam
  • Odpowiedz
jakie czaderskie masz te spodnie w ananasy( ͡° ͜ʖ ͡°)

sorki, musiałam to napisać :D


Jedziemy z tematem :)


@Magadanka: A bo były wygodne a ja w domu takie lubię :D Ale w sumie nie pomyślałem, że mogę wyglądać w nich jak przygłup :P
  • Odpowiedz