Wpis z mikrobloga

@washington: rozumiem, że sprawdziłeś już ze to kłamstwo i masz na to potwierdzenie jak na przykład że snajper nie stracił pracy? I to totalna bzdura.

Bo przecież nie jest tak, że uważasz, że to kłamstwo tylko na chłopski rozum prawda?
  • Odpowiedz
@JessePinkman38: Doprawdy sądzisz, że ten oficer ot tak by napisał coś takiego dzień po zamachu, będąc na anonimowym koncie i to jeszcze akurat na 4chanie? Sory, ale wiarygodność zerowa.
  • Odpowiedz
@51431e5c08c95238: @Koziom napisałem tylko, że jeżeli potwierdzi się że nie było pozwolenia na strzał to ktoś powinien za to odpowiedzieć. Bardzo mała szansa, że ten post z 4chana to on ale jednak są nagrania na których widać, że snajperzy widzą napastnika na kilka min przed strzałem. Będzie śledztwo dowiemy się dlaczego nie strzelali (może)
  • Odpowiedz
@JessePinkman38: Ja tu piję do wiarygodności rzekomego snajpera z 4chana. Żaden anglojęzyczny człowiek jakkolwiek zorientowany w tematyce broni nie nazwałby celownika przeziernikowego "scope". Albo autor tego wpisu nawet nie widział materiałów przedstawiających strzelca albo jest np ruskim trollem i uciekło mu to w tłumaczeniu.
  • Odpowiedz
Potwierdzam, Secret Service ktorzy prawnie mają ochraniać dozywotnio kazdego prezydenta, i w trakcie kampanii kandydatów, nie mieli pozwolenia na ochronę chlopa ktory spelnia oba xD
Do tego anonek napisal na chanie ze widział jak typ bawi sie celownikiem (mimo ze strzelał z mechanicznego xD), i ze stracil robote za strzelanie od razu, wiec to musi byc prawda xDDD
  • Odpowiedz
@JessePinkman38: swoją drogą zawsze dziwiło mnie ze kamizelki dla takich strzelców nie mają naramienników i boków. I tak nie musisz być mobilny a przecież w tej pozycji to równie dobrze mogliby ich nie mieć bo są otwarci z każdej strony.

A druga sprawa ze nawet jeśli to prawda (na 99% nie) to najpewniej dowództwo uznało że zauważyli poprostu innego zabezpieczajacego snipera. Nawet na tym nagraniu widać że kolesie sami nie
  • Odpowiedz
@JessePinkman38: a tak po za tym, mnie rozwaliło jak słabo są oznakowane służby. Toć można założyć taktyczny strój do ASG i wyglądasz jak tych dwóch typów. Służby powinny być w mundurze, a nie tak luźno się ubierać...
  • Odpowiedz