Wpis z mikrobloga

@kobiaszu: @Radiativ: @teperkov: Przeważnie nie chodzi o to, że źle poleciłeś, tylko zazwyczaj pytający się:
-Oczekuje wydajności i9-10900K, RTX3090, 32GB RAM i 2TB SSD PCI-e 4.0
-Za cenę

No młody taki DOBRY SPSZĘT ŻEBY BYŁ NA LATA, POWIECMY TAK DO 2800 Z MONITOREM I KLAWIATURO I MYSZKO

I wtedy masz do wyboru
-gówno
-większe gówno
-na allegro jakaś jedna sztuka po 2-miesięcznym czekaniu typu poleasingowa stacja robocza
Dobrze doradziłem?


@kobiaszu: Doskonale, brak SSD, karta graficzna o gorszej wydajności niż integra intela z 2017 roku, procesor sprzed dekady a to wszystko okraszone zasilaczem z czarnej listy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I wtedy masz do wyboru -gówno

-większe gówno


@tellet: Bez przesady, zakładając, że 400 idzie na monitor i 100 na mysz + klawiaturę to masz 2300zł, dałoby się(tylko nie teraz, bo większość kart nie
iem ze thread pewnie bejcik ale ja to bym NIC nie doradzał, najlepiej powiedziec ze sie nie znasz, bo nawet jak im dobierzesz dobre sprzety to jak potem ew. cos nie bedzie dzialac to bedzie płacz ze pewnie jakies gorsze gowno im doradziles


@Zerp: Tak z poradami ogólnie jest, na każdy temat.. potem zawsze będzie twoja wina, albo ktoś będzie miał ci za złe.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kobiaszu: Kurła a ja głupi poleasingowe i5 2600 wyprzedawalem za 5 stow i jeszcze krecili nosem:
- Hurłaa a czemu tak drogo?
- Za dwiesta nie pójdziem?
- Jaka jest ostateczna cena?

A wystarczyło wsadzić go w nową budę i kupić jakiegos geforca z pasywnym chlodzeniem za 200zł
(°°