Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
benwatkins

benwatkins

Dołączył 12 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4678
  • Znaleziska 41
  • Mikroblog 4637
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 113
davidero69
davidero69
davidero69
przedwczoraj, 19:59:13
  • 1
#gielda

Dobra lepiej szukajmy nowego miejsca bo kosmos to już kibel, a te mikrony i inne przewodniki też. Kapitał ucieka.

Gdzie przejdzie?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

benwatkins
benwatkins przedwczoraj, 20:28:26 via Android
  • 0
@davidero69 Tera czas na komputry kwantowe
  • Odpowiedz
sforce
sforce
27.05.2026, 08:32:22
  • 0
#gielda ile akcji XTB kupiliście ?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

benwatkins
benwatkins 27.05.2026, 09:01:59 via Wykop
  • 0
@sforce 100 żeby mi się dobrze liczyło w pamięci profit xD
  • Odpowiedz
benwatkins
benwatkins 14.05.2026, 06:52:37
  • 12
#gielda

Orientujecie się czy jak dołączę do ich klubu to też dostanę 10% cashbacku z posiadanych akcji?
benwatkins - #gielda

Orientujecie się czy jak dołączę do ich klubu to też dostanę 10...

źródło: 1000030379

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
14.05.2026, 06:54:42 via Wykop
  • 6
@benwatkins: kurs jest ujemny, czyli musisz wtedy dopłacić miłkowi 10% wartości akcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Niemcy_wygraja_euro
Niemcy_wygraja_euro
Niemcy_wygraja_euro
10.04.2026, 06:14:27
  • 1
Opłaca się mieć IKE/IKZE jeżeli nie planuje wypłacać tego po 60/65 r.ż? Czy lepiej po prostu normalnie inwestować i co roku wpisywać do pitu stratę (Bo tutaj się nie zarabia ofc ( ͡° ͜ʖ ͡°))?

#gielda
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

benwatkins
benwatkins 10.04.2026, 07:02:18 via Wykop
  • 1
@Niemcy_wygraja_euro: Ike się bardzo opłaca nawet jak sprzedajesz przez 60rż, a ikze to trzeba policzyć bo możesz sobie odliczyć od podatku, ale przy wypłacie wcześniej musisz się pilnować żeby nie wpaść w II próg. Osobiście zrezygnowałem z ikze i tylko operuje na ike. Kwota do wpłaty z roku na rok tam rośnie, więc ani się nie obejrzysz a cały kapitał będziesz tam trzymać :D
  • Odpowiedz
Czarny_Klakier
Czarny_Klakier
04.04.2026, 16:25:12
  • 591
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

benwatkins
benwatkins 04.04.2026, 20:06:59 via Android
  • 1
jednojezdniowych dwukierunkowych poza obszarem zabudowanym


@PfefferWerfer: autostrada to dwujezdniowa (albo trzy) jednokierunkowa, więc żodyn prawka nie zabierze
  • Odpowiedz
MaxOttoVonStirlitz
MaxOttoVonStirlitz
30.03.2026, 10:59:02
  • 0
Enterek air już poniżej 50 złotych, pytanie czy to już promocja? (W obecnej sytuacji geopolitycznej)
#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

benwatkins
benwatkins 30.03.2026, 13:05:36 via Wykop
  • 0
@MaxOttoVonStirlitz: Za covida to były promocje na enterze, teraz taka w sam raz do uśrednienia po wypłacie. Jednak myślę że jak się przetłuży ten szajs to i 45 zobaczymy
  • Odpowiedz
benwatkins
benwatkins 30.03.2026, 10:16:49
  • 2
#gielda #xtb

Szczur planuje jeszcze w tym roku wydać pit z zysków dla giełdy amerykańskiej, czy samodzielnie mam to sobie policzyć? xD
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

benwatkins
benwatkins
Autor
30.03.2026, 12:56:21 via Wykop
  • 1
@pomaranczowa_malpa: Tak, z dywidend.
@damer135: Masz rację, mają jeszcze 2 dni, niepotrzebnie ich pośpieszam xD
  • Odpowiedz
CLBRKS
CLBRKS
13.03.2026, 22:00:25
  • 5
Polecam wersje 10g nadal mi nie przyszło z UK zamówienie z tego wpisu:
Wydaje mi się że ta ozona president to taki stary red bull, bo kiedyś redbull był fajny teraz coś się z nim stało nie tak jakiś dziwny mocny, drobniej mielony mniej wilgotny, niż jak kiedyś pamiętam. Kurła kiedyś to było chodziło się do osiedlowego sklepu chłop kupował browara za mną i się zawsze pytał co to ja kupuje redbulla,
@CLBRKS +3
To ćpanie budzi mnie (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Mogę zawołać jak ktoś chce.
Nie wiem ile będzie szło DHLem.
Forma tekstowa jak ktoś chce wyszukiwać.
Snubie World Tour - Egyptian Musk × 1 30g £4.67
6 Photo - Afghan
więcej
CLBRKS - Polecam wersje 10g nadal mi nie przyszło z UK zamówienie z tego wpisu: 
Wyda...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
benwatkins
benwatkins 16.03.2026, 11:48:02 via Wykop
  • 0
@CLBRKS: Kurde ja też to zauważyłem, jak zmienili opakowania red bulla z 7g na 10g to taki stał się syf że od 10 lat a może więcej tego nie tykałem. Spróbuje tego presidenta, może zapach i smak młodości powróci xD
  • Odpowiedz
Zulf
Zulf
Zulf
16.03.2026, 09:54:26
  • 3
#gielda #meczennicyxtb #xtb
Jak nastroje przed wynikami w piatek ? Ja obstawiam ze bedzie bardzo dobrze w zwiazku z panika i duzymi ruchamina rynku, a do tego wejsciem masy ulicy nieogarniajacej jak dziala CFD (Zlatan poleca). Na ten moment mam srednia 71,66, a w tym tygodniu wpadnie mi troche wiecej gotowki i zastanawiam sie czy nie dokupic - tylko w perspektywie dlugoterminowej czyli wiecej niz 5
Zulf - #gielda #meczennicyxtb #xtb
Jak nastroje przed wynikami w piatek ? Ja obstawia...

źródło: IMG_6153

Pobierz

Po ile zobaczymy akcje XTB najpierw

  • 85 zł 44.1% (63)
  • 100 zł 55.9% (80)

Oddanych głosów: 143

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

benwatkins
benwatkins 16.03.2026, 11:45:41 via Wykop
  • 1
@hpiotrekh: Tak. Znalazłeś trik na infinite money. Zastawiaj mieszkanie i jedziesz. A tak serio, to sprawdź co to jest:

1) Odcięcie dywidendy.

2) Podatek od dywidend.


@wiverna: Właśnie kurde nie do końca xD Parę razy w życiu (chyba najczęśniej na lpp) miałem tak że wjechało odcięcie, a spółka w ciągu 1 sesji zdążyła to jeszcze odrobić i mieć wyższy kurs niż dzień wcześniej. Tylko of kors spólka może
  • Odpowiedz
ercee
ercee
16.03.2026, 10:19:52
  • 135
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

benwatkins
benwatkins 16.03.2026, 10:58:20 via Wykop
  • 3
@ercee: Już przeżyłem 2 peaki w których miałem +30% i mogłem sprzedać, no ale nie sprzedałem. Przyjdzie też 3 peak. Idzie się przyzwyczaić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
AXSIS
AXSIS
13.03.2026, 08:19:04
  • 3
#gielda

Trailing stop to game changer, a odnoszę wrażenie, że mało kto tego używa
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

benwatkins
benwatkins 13.03.2026, 08:42:32 via Wykop
  • 0
@AXSIS: na xtb tego nie ma, więc nie korzystam, ale na binance jak byłem jeszcze w krypto to cały czas
  • Odpowiedz
Cinos
Cinos
27.02.2026, 13:40:53
  • 1
ale polecial po szacunkach, ale nie w ta strone

#gielda #meczennicyrainbow
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

benwatkins
benwatkins 27.02.2026, 13:53:37 via Wykop
  • 2
@Cinos: większy zysk i spada, just gpw things xD
  • Odpowiedz
amadeusz-busse
amadeusz-busse
amadeusz-busse
25.02.2026, 21:35:10
  • 17
Miałem dość portali giełdowych, które wyglądają jak z 2005 roku i jeszcze próbują wciskać abonament za podstawowe narzędzia jak screener czy heatmapa. 🤬

Więc wkurzyłem się i napisałem własny. Za darmo, bez reklam, z domyślnym dark mode i interfejsem, który w końcu nie kłuje w oczy na telefonie.

Strona to wczesne MVP. Testujcie i psujcie: wigmarkets.pl 📈

Dajcie
amadeusz-busse - Miałem dość portali giełdowych, które wyglądają jak z 2005 roku i je...

źródło: Zrzut ekranu 2026-02-25 o 22.34.15

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

benwatkins
benwatkins 26.02.2026, 07:34:25 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
benwatkins
benwatkins 23.02.2026, 22:03:08
  • 0
#gielda
Widzę, że na tagu wrze, wiec to dobry czas: Chcę wejść w jakiegoś amerykańskiego smieciucha:
wybierz swojego wojownika:
- Microsoft
- Oracle
- Adobe
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

benwatkins
benwatkins
Autor
24.02.2026, 06:35:45 via Android
  • 0
@KrachSmieciuchIndex: jesteś botem? xD
@breakdown1 @zaq22 adobe niby ma w miare dobre p/e ale faktycznie perspektywy mogą być średnie. To poczekam jeszcze miesiac i uśrednienie moj własny indeks: TopSp500MinusNasdaq

Wykopowych ekspertów zawsze warto posłuchać xD
  • Odpowiedz
benwatkins
benwatkins 17.02.2026, 22:01:59
  • 2
#gielda #xtb
Dobre te rekomendacje szczura takie nie za prawdziwe xD
Mam wrażenie że wsadzili tam juniora, a on napisal prompta: daj mi 6 informacji, 3 pozytywne i 3 negatywne. Lol fajrant, pora na csa xD
benwatkins - #gielda #xtb
Dobre te rekomendacje szczura takie nie za prawdziwe xD
Mam...

źródło: 1000028833

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

benwatkins
benwatkins
Autor
18.02.2026, 09:29:27 via Wykop
  • 0
@Hiv-Ledger: Wiem, kisnę z tej klauzuli. To po co taką gówniany feature wprowadzać? Żeby kolejnych jeleni nakręcić? :D
  • Odpowiedz
czasnawykopki
czasnawykopki
11.02.2026, 13:44:45
  • 3
Buduję dla siebie apke do zarządzania portfelem akcji póki co tylko z GPW z pomocą Claude w Xcode. Czy ktoś wie skąd można zaciągać aktualny kurs spółek? Może być z opóźnieniem. Aktualnie mogę ze stooq zaciągnąć plik danej spółki ale nie o to chodzi. Chciałbym żeby kurs danej spółki po wpisaniu jej do portfela akcji zaciągnął się automatycznie w momencie przeglądania tego portfela. Dzięki za pomoc. #claude #xcode
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

benwatkins
benwatkins 11.02.2026, 13:52:39 via Wykop
  • 0
@czasnawykopki: strona gpw, tam masz dane akcji opóźnione 15 minut. Tylko pamiętaj gdybyś chciał sprzedawać taką appkę to takie dane musisz kupić a nie scrapować z internetu xD
  • Odpowiedz
benwatkins
benwatkins 03.02.2026, 20:15:42
  • 2
#gielda #oszczedzanie
Kojarzy ktoś jakie mogą być minusy na etf tbsp?
Jedyny jaki przychodzi mi do glowy to relatywnie niska płynność. I w razie zmian stóp procentowych może chwilowo zawahać kursem. W tamtym roku wyciagnął ponad 9% w porownaniu nawet z 10 letnimi obligami to zajebisty wynik.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

benwatkins
benwatkins
Autor
03.02.2026, 20:29:22 via Android
  • 1
@ossprime: faktycznie mocna zwała, czyli trzeba pilnować stóp i jak lecą w górę trzeba szybko uciekać
  • Odpowiedz
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela
11.01.2026, 23:59:48
  • 0
Tak mnie dzis tknęło. Co jezeli satoshi tak naprawdę jest ukrytym terrorystów ktorym chce wywołać kryzys finansowy i chlol siedzi z 1mln btc na koncie, nie rusza ich tylko po to żeby w kluczowym momencie jak cena wywali w kosmos wrzucić na rynek 1mln btc za 1$ i zdestabilizowac rynek? Czy on moze mieć ukryty mechanizm usunięcia wszystkich btc i kluczy?

#gielda?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

benwatkins
benwatkins 12.01.2026, 07:42:26 via Wykop
  • 1
Czy on moze mieć ukryty mechanizm usunięcia wszystkich btc i kluczy?


@DoktorMorela: Jeżeli trzyma w piwnicy komputer kwantowy to może mu się to udać.
  • Odpowiedz
b.....4
b.....4
konto usunięte 26.09.2025, 16:06:30
  • 148
Dziękuję Pan Trump, dobijcie jeszcze do $40 i może na jakąś nową furę starczy

#gielda #intel #meczennicyintel
b.....4 - Dziękuję Pan Trump, dobijcie jeszcze do $40 i może na jakąś nową furę starc...

źródło: 1000003834

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

benwatkins
benwatkins 27.12.2025, 13:40:46 via Android
  • 0
@bart40404: i jak zrobiłeś selen na 40?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 13
  • Strona 1 z 13
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 07.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 09.12.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 04.11.2015

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking