Wpis z mikrobloga

W kwietniu tego roku mój max w martwym ciągu wynosił 110 kg. Dzisiaj, po 8 miesiącach treningu do wyniku dołożyłem równe 100 kg i zrobiłem 210 kg martwy ciąg klasyczny przy wadze 76 kg w wieku 17 lat. Wrażenia pozytywne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

190: https://www.youtube.com/watch?v=df92N49nQTw&feature=youtu.be
210: https://www.youtube.com/watch?v=QntgpZlh-7U&feature=youtu.be (snap city ale poszło ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°))

Teraz długoterminowym celem będzie zrobienie jeszcze więcej, z mniejszą masą ciała, lepszą formą i bez pasków.
Wielkie dzięki @Kasahara @IntruderXXL i przede wszystkim @biamiVajs za rady i pomoc :)

#mikrokoksy #silownia #mirkokoksy
smok_bozy - W kwietniu tego roku mój max w martwym ciągu wynosił 110 kg. Dzisiaj, po ...

źródło: comment_1607534118gOxC6124hCrX93UtNPuZjK.jpg

Pobierz
  • 66
@smok_bozy: I to sie nazywa progres :)

karzeł 171 więc np robiąc w przyszłości takie wyniki w niższych kategoriach wagowych to jest TOP Polski a po wielu latach być może nawet świata, ale decyzja ta jest jeszcze niepewna ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Ale takie podejście to już totalne nieporozumienie :P Przy twoim wzroście według tabelek Sheiko, powinieneś ważyć gdzieś ~90kg. Taka waga pozwoli Ci dopiero kręcić optymalne
Byłem pewny w 100% że po napisaniu o tym zmniejszeniu wagi pojawi się właśnie taki komentarz od Ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Scenariusz jak najbardziej do rozważenia :)


@smok_bozy: Taki komentarz, bo staram się jak najlepiej doradzić :)

A odpowiednia masa do wzrostu, szkieletu, jest naprawdę kluczowym aspektem. Oczywiście każdy zna jakiś wyjątek, Jaka jest szansa że ty tym wyjątkiem jesteś? Minimalna. NIe ma co tego brać
@IntruderXXL: Komentarz właśnie bardzo dobry, dzięki za rady które na pewno rozważę.
A ćwiczyłem 4 razy w tygodniu zaczynając od Greyskulla LP a ostatnie 3 miesiące Bagder Method od Kasahary i o dziwo w samym planie nie miałem żadnego priorytetu na martwy ciąg, wszystko było raczej wyważone. Ciąg poszybował w kosmos, przysiad też poszybował ale słabiej, a wyciskanie spowolniło. Teraz już myślę o jakimś priorytecie na wyciskanie bo 111 przy ciągu
Brakuje Ci masy, tego nie odczuwasz może teraz, progresujesz, poprzez odpowiednią budowę, układ dźwigni, etc ale prędzej czy później to Ciebie ograniczy. Więc lepiej jest po myśleć o tym wcześniej i zączać budować tą masę już teraz.


@IntruderXXL: Tutaj wystarczy choć trochę popracować nad technika i znowu będzie kosmiczny progres.( ͡° ͜ʖ ͡°) Aczkolwiek masa tylko ułatwi.
@smok_bozy no to może, bo siły wtedy pewnie miałeś na 160+, kwestia techniki i podejścia do ciężaru. Ja w marcu 180, we wrześniu 200 z zapasem (po testach siadów i ławki), stawiam że 20/12 może mi 220-225 wejść.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@miauczar: tylko i wyłącznie Twoja wina. Albo robiłeś coś źle albo za ciężko. To na pewno nie wina siłowni ani ćwiczeń - tu się nie da zrobić krzywdy jeśli robisz odpowiednim ciężarem i techniką.