Wpis z mikrobloga

19 Koła, 19 000 wpisów.
Chciałem wiele razy odchodzić ale coś mnie trzyma tu, aż przeżyłem wszystkich którzy wieszczyli mi skasowanie konta.
Obiecałem że będę z wami do samego końca, i nie potrafie się wyłamać z postanowienia.
Życie ciężkie ale trza pędzić do przodu. Na wsi nie można, więc chociaż na wykopie prę
prę przed siebie, nigdy nie zwątpiłem.
Non serwiam, to my tu kreujemy portal
Co drugi dzień gorące, tysiące plusów - ale to bez znaczenia gdybym nie miał was przy sobie. Tu się tworzy pro publico bono, no wallet
Więc wypada mi podziękować że jesteście ze mną wariaty
Co tu mi bez was? Co tu mi samemu ? No nic

@PeknietaMorda @Cybek-Marian @SlodkiSarmata @elf_pszeniczny @LajfIsBjutiful @FatherJack, @Anonymous123232, @milkas98 @michal1498, @CulturalEnrichmentIsNotNice, @Flutter_M_Shydale, @opad, @mieszkamzmamusia, @Ignite, @Panoxar , @regal20 @mniejniz0, @Arcymag_Pozytyw, @TylkoTakiNeek @bakayarou @kogut_20 @michau507
@hansschrodinger @Gaidemski @Zielonka696969 @Vojciechowski @wypokk_ @JestemPrzegrany @Jiovanny @Gandern @sebsossj @murzyn_w_solarium @Wiejski_Druid @Patromi @Isilmo @NarcoPolo @Felixu @TechPriest
@Blackpill_RAW @Eigerstand @kamil150794 @Koniec_przegrywania @PietrekBoski @Kosmiczny_pies_Kazak
@Saynighte @Jackdanielov @Deleter29 @Leevvir @kosmiczny_dzejson @bitcoholic @GruzinskiMalarz
@JamnikWallenrod @UberSoldat @AlojzyKoniowal @panzyd @podejrzewam_ze_bedzie_magik
@xmadesio @Maurycy_Gottielb @Liamdot @krystiano_ps3 @Knamga_z_wadom_wymowy
@milkas98 @Czomolungman @Onii-chan-san_Senpai @Halfdead2137 @achaseek @Another_One
@Magmie @Andy_Rosenbaum @harrisshusbando @LittleStulej @KillzoneJ @JoginMizogin @ZielonyMazak
@LordDominatus @PrzegrywNaErasmusie @Slavcel @Przygrywnafide @mazx @Profanumopus
@Sharpovel @PonuryKos123 @PluszowyPrezes @matkaPewnegoMirka @BursztynowyLubrykant @przeor22
@Anty_bialorycerzyk @Lolistatrolista @AnotherBrickInTheWall @Qbanek1 @Flutter_M_Shydale
@ZdejmijTenAbazur @Bob_Rooney @czypiendziesiat @Trybun_Plebejski @FarmaceutaAmator @Tytanowy_robak
@wolfkida @Teutonic_Reich @Kozikiewicz @Shakyor @Piotr-roladynski @ruskizydek @Konkaki @Graner
@Dudleuss @Eisenbahnfahrzeugfuhrer @MshL
#blackpill
#przegryw
Mescuda - 19 Koła, 19 000 wpisów. 
Chciałem wiele razy odchodzić ale coś mnie trzyma...

źródło: comment_1607024931uK6PlHrCyYxbIdbpAPCdij.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz