Wpis z mikrobloga

Jeden z naszych zrobił prowokację i udostępnił ten post na grupie "single" na FB w którym opisał się na wzór typowej "samotnej matki" dwójki dzieci.

Oczywiście jego profilowe to zdjęcie mężczyzny.

Niestety kobiety nie zaoferowały mu wsparcia tak jak dla nich robią to mężczyźni.

Komentarze które pojawiły sie pod jego wpisem były typu "nic sobą nie reprezentujesz", "nieudacznik", "materialista" czy "szuka jelenia"
Mężczyzna tylko szukał pomocy i wsparcia w wychowaniu dwójki słodkich bobasków, ale spotkał się z hejtem :)

#redpill #blackpill #p0lka #zwiazki #takaprawda #mgtow #niebieskiepaski #rozowepaski #heheszki #humorobrazkowy
CentrumPrawMezczyzn - Jeden z naszych zrobił prowokację i udostępnił ten post na grup...

źródło: comment_1605461634pXCJXOAzZq2lbovxo0xgUW.jpg

Pobierz
  • 144
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Centrum_Praw_Mezczyzn: Nowoczesny rasizm: baby mogą gnoić męską płeć bez konsekwencji. One mogą być cyniczne kiedy chcą, ale ty nie możesz zakładać, że ona chce cię wykorzystać finansowo... Babskie cwaniactwo przekroczyło wszelkie dopuszczalne normy, wybierają sobie co tylko im wygodne z ról tradycyjnych czy feministycznych.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
wybierają sobie co tylko im wygodne z ról tradycyjnych czy feministycznych.

@pawel8989:

I to jest właśnie eskalacja tej hipokryzji. Albo przyjmujcie stanowisko wyzwolonych kobiet, że nie muszą one wcale być matką na pełen etat, gotować obiadek i sprzątać, co implikuje to, że albo oboje w związku zarabiacie, a obowiązki domowe dzielą się na pół lub dajcie facetowi wczuć się w tę "archaistyczną rolę kobiecą" i to wy zarabiajcie dając mu
  • Odpowiedz
@Centrum_Praw_Mezczyzn: Żeby być odpowiednikiem typowej samotnej matki to jeszcze brakowało coś w stylu "moje dzieci są całym moim światem" oraz "już się wyszalałem, kiedyś sporo zarabiałem i sponsorowałem życie swoim kobietom, teraz szukam takiej, która zasponsoruje mnie"
  • Odpowiedz
@Slavcel

Nie wszystkie takie są, ale taka jest większość i taka jest tendencja i musisz mocno wypierać rzeczywistość jeżeli tego nie widzisz.


Nie, OP po prostu stworzył sobie przerysowanego chochoła a wy w waszych urojeniach twierdzicie ze większość kobiet ma takie wymagania co do jednego co jest bzdurą.
  • Odpowiedz
  • 2
@koroluk to ty i twoi koledzy dokladacie, bo z kogos takiego jak lu robicie faceta a z kogos takiego jak michal margot robicie kobiete ale oczywiscie nie masz rozumu zeby zauwazyc ze robicie zle.
  • Odpowiedz
Nie rozumiem tego. Przecież wiadomo, że jedni drugich potrzebują. Poza nielicznymi wyjątkami. Wydaje mi się, że te "nieliczne wyjątki" rozpętały ten niepotrzebny spór i powoli się to rozkręca.
  • Odpowiedz
@Centrum_Praw_Mezczyzn: Nie wątpie w to, że nie zrozumiałeś tego co napisałem :) Pójdźmy krok dalej i zastanówmy się nad samym postem, który wrzuciłeś na początku. Czy osoba w takiej sytuacji życiowej, z takimi wymaganiami - nie wydaje Ci się oderwana od rzeczywistości? Czy tutaj płeć akurat ma znaczenie w ocenie tego co zostało napisane?
  • Odpowiedz
Tylko, ze prz3gladajac ta grupę nie znalazlam tak roszvzeniowych postów od kobiet wiec nic dziwnwgo, ze wpis zostal wysmiany.

Idę o zakład, ze wpis samotnej matki z takkmi wymaganiami tez zostałby wyśmiany.
  • Odpowiedz