Wpis z mikrobloga

Dzień doberek!
Właśnie wróciłam z tygodniowego bana, którego dostałam za obronę kolegów z tagów i wytykanie błędów moderacji. Dzięki niej nie mogłam dzielić się z Wami emocjami z końca wyścigu na Imoli ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jednak podczas mojej nieobecności tag dostał coś, o co zaciekle walczył - ban dla użytkownika z zerem na końcu nicka. Szkoda, że nie świętowałam wtedy z Wami - ale za to patrzyłam z góry ( ͡~ ͜ʖ ͡°). Jednak jest jeszcze coś - ten ktoś usunął konto. Warto było siedzieć tydzień w zamknięciu dla takiego efektu.
Przez moderację ten portal stał się ośrodkiem cenzury, jednak spotkałam tu naprawdę super ludzi, którzy dzielą tę samą pasję co ja, więc mimo wszystko nie zamierzam go opuszczać. Dziękuję za miłe słowa dla mnie i innych użytkowników takich jak @milosz1204 @MaxVerstapen @Carbonara-Lover @lukasz44H @Zadyiwalety, którzy także zostali niesprawiedliwie potraktowani.
Jesteście najlepsi i dzięki Wam jeszcze tutaj siedzę @tumialemdaclogin @jedlin12 @tonyready @Morenk4 @Lililijka @Ghuthek @Koosalagoopagoop @KemezrpAkwils (spóźnione wszystkiego najlepszego!) @Scoopty-whoop @Raa_V @GrazieRagazzi @chianski @smutny_kojot @Zielczan @JacoobCK @TiDiEj @Kolikol @RitmoXL @kacpersyn @jaxonxst @ZarejestrowanyMimoWoli @rolnik_wykopowy @Fajereek @ZmutowanaFrytkownica @raisond_etre @szunis
Jeśli kogoś pominęłam to przepraszam.
#f1 #moderacjacontent #freemilosz1204 #freezadyiwalety #aferamoderacyjna i przy okazji #freejanparowka
L.....n - Dzień doberek! 
Właśnie wróciłam z tygodniowego bana, którego dostałam za ...

źródło: comment_1604512905airiQUCTjDzvRQaXai8FSI.jpg

Pobierz
  • 36
@Lethorin: nie przejmuj się Imolą, już za tydzień Turcja (tzn treningi w piątek już, to takie sesje na których kierowcy mogą testować ustawienia i strategie) a w sobotę kwalifikacje (czyli takie zawody kto ustanowi najszybszy czas okrążenia i na tej podstawie przyznawane są pozycje startowe - tzn. najszybszy startuje jako 1 i tak dalej). Fajnie, że chcesz się interesować naszym sportem ( ʖ̯)