Wpis z mikrobloga

@Koliat: Dzisiaj Hołownia próbuje wybić swoją partię na proteście. Po mojej uwadze na ten temat dzisiaj rano obrzucono mnie błotem, twierdząc iż zrażamy do siebie "sojuszników." Typowa pamięć złotej rybki wśród użytkowników Wykopu.
  • Odpowiedz
@Koliat: nie ma juz zadnego kompromisu i po tym woroku powie to kazdy konstytucjonalista wiec holownia belkocze.
Konstytucjonalisci powinni zaczac pisac nowa konstytucje bo tego wyroku nie da się inaczej załatwi jak przez pucz - rade tymczasowa piszaca nowa konstytucje - jak aprobowanie w referendum i wybor nowego rzadu.

Tylko niech konstytucjonalisci sie dogadaja co do ustroju bo cipska Juleczek to za mało xD
  • Odpowiedz
  • 21
@Koliat: czyli wyszło na to, że teraz zgrywa dobrego wujka


@handler Inni to wyszło już dawno. Ja mu nie ufałem od początku. Konserwy się nie zmieniają łatwo. A jak się zmieniają to otwierają oczy i jest pełna zmiana. A nie tylko lekka ewolucja.
  • Odpowiedz
  • 5
@ZoNKeR: Skoro Kaczyńskiemu się pogorszyło, dlaczego Hołowni miałoby się poprawić w to miejsce? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Koliat Kaczyński jest taki sam jak w 2005 r. Teraz po prostu ma pełnię władzy.
  • Odpowiedz
@Koliat: słuchałam jego przemówień jak była kampania, mówił że swoje kościelne poglądy zostawiłby dla siebie, zero wymuszania na ludziach czegokolwiek itd., wydawał się taki trochę z rigczem. a tu taki #!$%@?
  • Odpowiedz
@tei-nei: Nie ufam mu. Jako osoba doświadczona w mediach i opinii publicznej wie co ludzie chcą usłyszeć. Nie wierzę w jego przemianę z "katolika" na "liberała" który po cichu schowa swoje poglądy do kieszeni. Nie gdy miał je tak mocno określone.
  • Odpowiedz
@Koliat: Czyli Lempart dobrze zrobiła każąc mu #!$%@?ć. Ja rozumiem że protesty rozwinęły się ponad wszelkie oczekiwania i teraz przychodzą na nie osoby kierowane różnymi pobudkami, ale to w założeniu nadal są strajki przeciwko zaostrzeniu prawa do aborcji. W tej sytuacji podpinanie się pod nie będąc zwolennikiem robienia z kobiet inkubatorów to jakaś wyższa szkoła gwałcenia logiki xD
  • Odpowiedz
@HrabiaTruposz: I tak Hołownia ma więcej rigczu niż cały PiS razem wzięty, ale to dalej jest trukatol który nie będzie po stronie kobiet. Tak jak po Terlikowskim nie ma się co spodziewać że zacznie być pro-choice, bo jest w końcu katolikiem. Wrzutka powstała w reakcji na oburzenie publiczności słowami Lempart do Hołowni - ale zapominają że Hołowni marzy się to samo co Kai Godek, tylko ma wystarczająco dużo sprytu aby o
  • Odpowiedz
Nie wierzę w jego przemianę z "katolika" na "liberała" który po cichu schowa swoje poglądy do kieszeni. Nie gdy miał je tak mocno określone.


@Koliat: nawet mówił że jego żona znacznie zmieniła jego spojrzenie na wiele spraw, a poznał ją w 2015. No i lewica ma marne poparcie w Polsce, jak mianują się przywódcami protestów to sporo ludzi odpuści. Bez rozmachu pis oleje sprawę i nawet kompromisu nie będzie
  • Odpowiedz
@Koliat: Ja 7 lat temu na wiele spraw też patrzyłam zupełne inaczej... to bardzo długi okres czasu.
Hołownia zmienił zdanie co do in vitro, zrozumiał też że narzucanie zakazu aborcji nie jest dobrym pomysłem, choć osobiście jako katolik nadal jest jej przeciwnikiem, to wie że w interesie społecznym jest zachowanie kompromisu. Czy to tak trudno pojąć?
Dla niego dużo ważniejsze jest przede wszystkim wsparcie kobiet, które stają przed takim wyborem a
  • Odpowiedz
wydawał się taki trochę z rigczem. a tu taki #!$%@?


@tei-nei: Bo 7 lat temu miał inne poglądy? Czy wy się z poglądami urodziliście i wam się od urodzenia nie zmieniły że tak wam to siadło na głowie? Ja 7 lat temu byłem korwinistą a teraz bym tego starego dziada razem z całą Konfederacją #!$%@?ł z sejmu i nigdy nie pozwolił im tam wrócić pod żadnym pozorem.
  • Odpowiedz