Wpis z mikrobloga

Dziś 1 trening w zaciszu domowym. Przy okazji postanowiłem zrobić #pokazforme bo fajnie się pompkami napompowałem. Morawiecki wiedz, że poprzedni lockdown mnie nie złamał to i teraz podtrzymam siłe. Staż 7 lat równo, wyniki 3boju 205 przysiad, 165 ławka, 245 ciąg i niestety narazie tak zostanie, bo nie ma na czym progresować w domu gdyż jedyne co mam to pomarańczowa guma z decathlona i hantle z możliwością do 30kg. Wzrost 178cm, waga aktualnie ~90kg i aktualnie jestem na masie 4 miesiąc. Oby jak najszybciej siłki otworzyli to jeszcze coś z tego będzie i się wystartuje w AMPach w TS w przyszłym roku.
#mirkokoksy #mikrokoksy #silownia #trening
dsomgi00 - Dziś 1 trening w zaciszu domowym. Przy okazji postanowiłem zrobić #pokazfo...

źródło: comment_16031087948KDcTSi0WNyESYWFdnK9JG.jpg

Pobierz
  • 128
@M83_: Na początku jak zaczynałem ćwiczyć to zrobiłem świńską mase do 89kg, potem zredukowałem do 74kg i już coś tam miałem powiedzmy, że atletyczną sylwetke. Więc takie naprawde spoko efekty to po roku ćwiczeń były. No ale początki są fajne, więc tam tak naprawde masz efekt z tygodnia na tydzień.
@vitermagerin: Bez przesady nie wydaje mi się, żeby to była jakaś nieosiągalna sylwetka dla przeciętnej osoby. Kwestia czasu i regularności.
@ZaplutyKarzelReakcji: No nie ma tu dużej filozofii, schodzę po prostu trochę z ciężaru, i na nowo progresja falowa, albo wdrażam ćwiczenia które pomogą pozbyć się stagnacji. Ostatnio zauważyłem, że już podciąganie mi nie idzie siłowo, to dodałem do treningu podciąganie z pauzą u góry 3 sekundową, bo miałem największy problem z dociągnięciem ruchu. I tak można z każdym ćwiczeniem.