Wpis z mikrobloga

Dziś 1 trening w zaciszu domowym. Przy okazji postanowiłem zrobić #pokazforme bo fajnie się pompkami napompowałem. Morawiecki wiedz, że poprzedni lockdown mnie nie złamał to i teraz podtrzymam siłe. Staż 7 lat równo, wyniki 3boju 205 przysiad, 165 ławka, 245 ciąg i niestety narazie tak zostanie, bo nie ma na czym progresować w domu gdyż jedyne co mam to pomarańczowa guma z decathlona i hantle z możliwością do 30kg. Wzrost 178cm, waga aktualnie ~90kg i aktualnie jestem na masie 4 miesiąc. Oby jak najszybciej siłki otworzyli to jeszcze coś z tego będzie i się wystartuje w AMPach w TS w przyszłym roku.
#mirkokoksy #mikrokoksy #silownia #trening
Pobierz dsomgi00 - Dziś 1 trening w zaciszu domowym. Przy okazji postanowiłem zrobić #pokazfo...
źródło: comment_16031087948KDcTSi0WNyESYWFdnK9JG.jpg
  • 128
@dsomgi00: akurat tu się zgodzę z poprzednikiem, na studiach, w srodowisku akademickim itp nie ma w ogole przypakowanych ludzi.

Po prostu jak ktos pracuje umyslem to nie ma czasu na takie treningi. Wiadomo cos tam pocwiczy ale bez przesady. Zeby zajebiscie wygladac to trzeba naprawde nie miec zycia ani pasji poza silownia
@fortySeven: @In_thrust_we_trust: W dużych korpo są przecież nawet siłownie czy chill roomy, więc nie wiem skąd wzięło się przekonanie, że jak ktoś jest napakowany to musi być półgłówkiem i osoba wykształcona nie może być dobrze zbudowana. Właśnie, że to idzie w parze - osoba inteligentna i mądra będzie dbała o swoje zdrowie i sylwetke, osoby z ograniczoną świadomością, niewykształcone będą otyłe i zapuszczone i tak jak wspomniałem nie wiem w