Wpis z mikrobloga

Dziś 1 trening w zaciszu domowym. Przy okazji postanowiłem zrobić #pokazforme bo fajnie się pompkami napompowałem. Morawiecki wiedz, że poprzedni lockdown mnie nie złamał to i teraz podtrzymam siłe. Staż 7 lat równo, wyniki 3boju 205 przysiad, 165 ławka, 245 ciąg i niestety narazie tak zostanie, bo nie ma na czym progresować w domu gdyż jedyne co mam to pomarańczowa guma z decathlona i hantle z możliwością do 30kg. Wzrost 178cm, waga aktualnie ~90kg i aktualnie jestem na masie 4 miesiąc. Oby jak najszybciej siłki otworzyli to jeszcze coś z tego będzie i się wystartuje w AMPach w TS w przyszłym roku.
#mirkokoksy #mikrokoksy #silownia #trening
dsomgi00 - Dziś 1 trening w zaciszu domowym. Przy okazji postanowiłem zrobić #pokazfo...

źródło: comment_16031087948KDcTSi0WNyESYWFdnK9JG.jpg

Pobierz
  • 128
@pokey: Zdaje sobie sprawe, miałem w planach jeszcze ciągle progresować pomalutku przez następne 4 miesiące, więc z po 5-10kg z każdego boju możliwe że bym wyciągnął.
@deshix No kiedyś miałem lepszy, teraz jestem zalany i waże 9 dych.
@kRpt: Właśnie, że dosyć dużo sie ruszam, czasem pratykcznie od 7 rano do 19 po za domem. I mam inną aktywność też po za siłownią. Nie wiem z czego to wynika, że tak mało mi starcza do budowania masy, wiem że niektórzy to redukcje robią na 3k kcal.