Wpis z mikrobloga

Tym postem chciałbym udowodnić, że da się wyjść z mentalnego przegrywu i są na tym portalu jeszcze osoby, które mogą w tym pomóc.

Dwa lata temu byłem czynnym użytkownikiem tagu #przegryw, zrobiłem post, że chciałbym wyjść z przegrywu, ale już się w tym wszystkich pogubiłem i nie wiem, za co mam się wziąć. Wtedy napisali do mnie na priv mireczki @goldboy oraz @kennyskrrt. Na początku myślałem, że kręcą bekę ze mnie, ale poszliśmy razem na siłkę, chłopaki pokazali trening, zmienili moje nawyki żywieniowe (byłem totalnym skinny fat), a oprócz siłki wkręcili również w wspinaczkę oraz basen. Ubiór miałem również #!$%@?, ale dziwiłem się bardzo i pisałem, że to #p0lka jest wybredna xD Nosiłem buty Memphis z Deichmanna, dwa rozmiary za duże koszule i przeważnie bluzy z napisem Cropp. Chłopaki zmienili mój ubiór, nauczyli small talku, dali bardzo dużo rad jak gadać z dziewczynami i również za ich namową zdecydowałem się na naukę angielskiego, giełdy i skupiłem na polepszeniu swojej sylwetki oraz zdobyciu większej wiedzy ogólnej. Poszedłem tez na wybielanie zębów, zdecydowałem się na laserową korektę wzroku oraz zadbałem o włosy i cerę. W sumie nie wiem, czemu tak się zaangażowali, ale mimo że znamy się tylko 2 lata to nigdy nie miałem lepszych ziomeczków. Dzięki temu teraz rozwijam swoje pasje, powoli otwieram własny biznes, nie mam pracy, której nienawidzę oraz od kilku miechów mam fajną różową, z którą wspólnie się realizujemy. Wszystkim przegrywom życzę, aby również trafili na takich ludzi w swoim życiu albo chociaż niech zmotywuje ich ta historia, że da się zmienić!

#rozowepaski #niebieskiepaski #gownowpis #chwalesie #mikrokoksy #silownia #basen #gielda #wspinaczka
chalwaklb - Tym postem chciałbym udowodnić, że da się wyjść z mentalnego przegrywu i ...

źródło: comment_16026942691IypUWYyS7N5w37wtbtLkD.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
@chalwaklb bardzo miło z Twojej strony za podziękowania, ale to była tylko i wyłącznie Twoja praca nad samym sobą. Jeszcze raz życzę mireczku sukcesów i pamiętaj o piątkowym wspólnym treningu ()
  • Odpowiedz
@chalwaklb:

zrobiłem post, że chciałbym wyjść z przegrywu, ale już się w tym wszystkich pogubiłem i nie wiem, za co mam się wziąć

mi na taki post odpisała @kleboldswaifu i życzyła powodzenia, ale nic więcej, żadnego lodzika ani nic ( ͡° ʖ̯ ͡°)
tak czy siak, dobrze że wyszedłeś z mentalnej stulei bo duża część osób na tagu siedzi w przegrywie z własnej woli
  • Odpowiedz
@Zabomen_2: Bez przesady, że to jest dużo hajsu. Najwięcej kosztowała laserowa korekcja wzroku, która razem ze wszystkimi wizytami zamknęła się w kwocie 4500 zł. Wybielanie niecałe 1000, zmiana ubrań to normalne ceny, nigdy nie kupowałem najdroższych, praktycznie wszystko na promocjach i dawałem do krawca. Karnet na siłkę to koszt 80/miesiąc.
  • Odpowiedz