Wpis z mikrobloga

Moja narzeczona wymyśliła sobie że nie chce mojego nazwiska. No to odpowiedziałem spoko ale przemyślałem to i kolejnego dnia powiedziałem że w takim razie chcę rozdzielność majątkową.
I tutaj się zaczęło przekonywanie że ślub jest nam potrzebny.
Na pytanie a co ja dostanę w takim razie dzięki temu ślubowi?
Stwierdziła że bardzo wiele ale nie potrafiła wymienić nawet jednego powodu.
W końcu wymyśliła że dziecko będzie miało moje nazwisko. Ja na to odpowiedziałem że przecież nie chcemy mieć dzieci podobno ( ͡° ͜ʖ ͡°) (ona nie chce albo nie chciała)
No i że ona będzie mi wierna do końca życia. To się zapytałem a to teraz nie jesteś mi wierna?

Teraz jest wielki foch i nie odzywa się od dwóch dni. Chyba jednak za dwa lata nie będzie ślubu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki
  • 369
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
no nie moge z ciebie type, puściłeś się na boku fundując córce dorastanie w rozbitej rodzinie i zgrywasz wielkiego dojrzałego rodzinnego xD


@kremowka2137: niektórzy nie mają rodziców i żyją. Widzisz, ty już z góry zakładasz, że moja córka ma źle, a #!$%@? tak na prawdę o mnie wiesz. To jest dzianada właśnie, mówienie i wypowiadanie się o czymś, na temat czego nie ma się pojęcia.
@BarkaMleczna: Dlaczego różowa powinna być z tego dumna ?

Tak jak napisałem na koniec.. miłość to religia, gdzie oboje w siebie wierzycie i na sobie polegacie ufacie itd.
Ja gdy kogoś darzyłem głębokim uczuciem to też odczuwałem dumę że jestem z tą osobą, że mam taką świetną kobietę. Gdy poważasz tak drugą osobę to i ją szanujesz i cieszysz się że jesteś z tą osobą. Chcecie być ze sobą tak blisko
@Brother_of_Steel ślub to zabezpieczenie wspólnego dobra?

To wymieć 3 rzeczy które zyskujesz dla zabezpieczenia wspólnego dobra dzięki małżeństwu

Intercyza to jak ubezpieczenie. Nie chcę żeby dom mi się spalił, ale kupuje ubezpieczenie żebym nie został z niczym w przypadku pożaru
@dobrzecisiewydaje

tradycyjnie to kobieta rodziła sześcioro dzieci, siedziała w domu, gotowała i prała, a tylko mąż chodził do pracy i utrzymywał cała rodzine. Rozumiem, ze ta tradycja tez ci odpowiada? Czy to już jest be, bo nie będziesz beciakiem dla typowej p0lki księżniczki?


Właśnie dlatego miały wtedy sens śluby, jako forma zabezpieczenia dla kobiety.

W tej chwili kobiety coraz rzadziej rezygnują z pracy dla rodziny, a mężczyźni coraz częściej biorą udział zarówno
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Brother_of_Steel: Super, że masz fajną żonę, ale jak się jej odmieni to jesteś w czarnej dupie.


@maciekph: nie, nie jestem. Moja pierwsza żona taka była, ale tacy są ludzie. Wychodzę z założenia, że jedna jaskółka wiosny nie czyni i się nie mylę. Różni są ludzie, nie można wszystkich do jednego worka.
ale Wy macie ten ból dupy, jak laska nie chce Waszego nazwiska XD


@GrumpyStar: nazwisko sirus biznes dla POWAŻNYCH mężczyzn. XD

Już wyżej się agent trafił:

raczej bym nie zaakceptował faktu że różowa nie przejmuje mojego nazwiska. Przemyślałbym w ogóle idee brania ślubu. Dwu członowe przecież można mieć jak nie chce swojego się pozbywać.

To jest taki brak szacunku do faceta, bo różowa powinna być dumna z tego że może nosić
I jak to Cie niby zabezpiecza. Piszesz jedynie o zabezpieczeniu kobiety która wychowuje twoje dzieci. Jednak gdy się rozwiedzie lub zdradzi to i tak ona dostanie dzieciaki a ty będziesz bulił alimenty. Dodatkowo jak nie udowodnisz jej zdrady to możesz stracić większość majątku. Fajne zabezpieczenie kobiety.


@Yurakamisa: tak go zabezpiecza że rozsądna kobieta nie zgodzi się na nieodpłatne porzucenie pracy i nie zdobywanie doświadczenia żeby ci sprzątać i wychowywać twoje dzieci
Dla mnie duża.. raczej bym nie zaakceptował faktu że różowa nie przejmuje mojego nazwiska. Przemyślałbym w ogóle idee brania ślubu. Dwu członowe przecież można mieć jak nie chce swojego się pozbywać.

To jest taki brak szacunku do faceta, bo różowa powinna być dumna z tego że może nosić nazwisko faceta.

A jak w ogóle nie chce to jest takie odrzucające i bardzo dziwne. Poniżające zresztą też. Nie znam w zasadzie żadnego takiego