Wpis z mikrobloga

Moja narzeczona wymyśliła sobie że nie chce mojego nazwiska. No to odpowiedziałem spoko ale przemyślałem to i kolejnego dnia powiedziałem że w takim razie chcę rozdzielność majątkową.
I tutaj się zaczęło przekonywanie że ślub jest nam potrzebny.
Na pytanie a co ja dostanę w takim razie dzięki temu ślubowi?
Stwierdziła że bardzo wiele ale nie potrafiła wymienić nawet jednego powodu.
W końcu wymyśliła że dziecko będzie miało moje nazwisko. Ja na to odpowiedziałem że przecież nie chcemy mieć dzieci podobno ( ͡° ͜ʖ ͡°) (ona nie chce albo nie chciała)
No i że ona będzie mi wierna do końca życia. To się zapytałem a to teraz nie jesteś mi wierna?

Teraz jest wielki foch i nie odzywa się od dwóch dni. Chyba jednak za dwa lata nie będzie ślubu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki
  • 369
  • Odpowiedz
@Yurakamisa: Opie dobrze rozumujesz i przynajmniej nie jesteś kierowany ślepymi i naiwnymi ideałami. Związek to układ i aby był uczciwy oboje muszą na tym zyskiwać. Małżeństwo to relikt przeszłości, gdzie zasady społeczne były inaczej skonstruowane, kobiety nie były wyemancypowane i miały ograniczone ścieżki rozwoju. Dziś jest równouprawnienie, kobiety moga pracować, zarabiać na siebie i się rozwijać tak samo jak faceci, nie ma więc potrzeby brać ślubu, a zdecydowanie nie bez rozdzielności.
  • Odpowiedz
@Krupier: @r5678: @r5678: o dzizzzzaaaas ale rak #!$%@?ł. Żeby Wam penis nie odpadł, bo laska została przy swoim naziwsku.


@GrumpyStar: naucz się czytać ze zrozumieniem najpierw, chociaż po takim rynsztokowym słownictwie raczej nie liczyłbym na to z Twojej strony. Już o czymś takim jak przedstawienie swojego punktu widzenia to nie wspominam.. piwko już na dzisiaj kupione ?
  • Odpowiedz
@Brother_of_Steel: Pokazuję ci tylko że do Ciebie też można się #!$%@?ć tak samo jak Ty się #!$%@? do innych. Jak się chce innym lekcje dawać to najpierw samemu trzeba być w porządku. A tu wychodzi że własnego życia nie ogarnąłeś a stawiasz się w pozycji nauczyciela.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Tylko gamoń "walczy", gdy przed potencjalnym problemem można się łatwo zabezpieczyć


@joyko: intercyza cię przez niczym nie ochroni, to jest mit. Gra idzie o to, żebyś nie był frajerem i nie płacił żonie do końca życia, przed czym cię intercyza nie uchroni...
  • Odpowiedz
@Brother_of_Steel: no i Pan Wyrocznia zaorany ( ͡° ͜ʖ ͡°) i chyba doszliśmy, dość bolesną drogą, do ciekawego wniosku. Nie dyktuj innym co jest moralnie właściwe czy ogólnie właściwe przez pryzmat własnych doświadczeń, nie do końca "moralnie neutralnych", powiedziałbym. Jak sam, mam nadzieje zauważyłeś, życie nie jest czarno-białe. A Twój ostatni wpis do mnie świadczy o Twojej niebywałej dojrzałości, którą tak się tutaj chełpisz ( ͡°
  • Odpowiedz
@cecyl: Rozdzielność majątkowa jest przede wszystkim przejawem rozsądku. Nie na zasadzie "A co jak się rozstaniemy?" tylko na zasadzie "A co jak się komuś noga powinie i majątek #!$%@??" Przynajmniej jest szansa na zachowanie części.
  • Odpowiedz
Mylisz się. Nie znasz całej historii, ale typowo już oceniasz. Patrząc tak powierzchownie, masz rację. Niestety, rożni są ludzie i różne wpadki, ale po co sobie zarażać głowę detalami? Jeszcze się człowiek czegoś dowie o ludziach. Widać, że nie masz zbyt wiele pojęcia o życiu, ale rozumy zjadasz przepięknie.


@Brother_of_Steel: ta zdrada to tak naprawdę olbrzymi sukces życiowy i dopełnienie miłości wychodzi XD NIE MOŻNA SZUFLADKOWAĆ, PRAWDZIWO MIŁOŚĆ DO ŻONY ODKRYŁEM
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Yurakamisa: jakie korzyści dostaje kobieta? A to każdy związek po ślubie to wygląda tak, se facet zarabia miliony i on kupuje miliony nieruchomości? A nie wcale tak, że małżonkowie biorą kredyt razem na 30lat i razem go spłacają z dwóch wypłat? Na jakim świecie Ty żyjesz, mamy 2020 rok. + jak będziesz miał dziecko z partnerka bez ślubu i się rozstaniecie, to też będziesz płacić alimenty, więc nie wiem co do
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kremowka2137

Pokazuję ci tylko że do Ciebie też można się #!$%@?ć tak samo jak Ty się #!$%@? do innych.


Ja ci tylko mówię, żebyś nie był dzieckiem. To ciebie triggeruje bo masz problemy z autorytetami.

Jak się chce innym lekcje dawać to najpierw samemu trzeba być w porządku.


A gdzie jestem nie w porządku? O czym ty bredzisz???

A tu wychodzi że własnego życia nie ogarnąłeś a stawiasz się w pozycji nauczyciela.
  • Odpowiedz
: ziom, ale koleżanka ma rację, sory. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-


@Krupier: każdy ma rację. Jeden uważa tak inny inaczej. Kwestią jest przedstawienie swojego punktu widzenia aby się zrozumieć. Na tym polega rozmowa.
  • Odpowiedz
Lol. A co ty o mnie wiesz no serio, poza tymi ochłapami, które ci rzucam?


@Brother_of_Steel: Wiemy na tyle że możemy stwierdzić że jesteś zwykłym debilem który zdradza swoją żonę. Dodatkowo coś takiego jak ubezpieczenie jest dla ciebie terminem obcym bo czeba być fajterem
  • Odpowiedz