Wpis z mikrobloga

Moja narzeczona wymyśliła sobie że nie chce mojego nazwiska. No to odpowiedziałem spoko ale przemyślałem to i kolejnego dnia powiedziałem że w takim razie chcę rozdzielność majątkową.
I tutaj się zaczęło przekonywanie że ślub jest nam potrzebny.
Na pytanie a co ja dostanę w takim razie dzięki temu ślubowi?
Stwierdziła że bardzo wiele ale nie potrafiła wymienić nawet jednego powodu.
W końcu wymyśliła że dziecko będzie miało moje nazwisko. Ja na to odpowiedziałem że przecież nie chcemy mieć dzieci podobno ( ͡° ͜ʖ ͡°) (ona nie chce albo nie chciała)
No i że ona będzie mi wierna do końca życia. To się zapytałem a to teraz nie jesteś mi wierna?

Teraz jest wielki foch i nie odzywa się od dwóch dni. Chyba jednak za dwa lata nie będzie ślubu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki
  • 369
  • Odpowiedz
@Yurakamisa: ziomek intercyza to podstawa. Nie popełnij błędu innych. Pamietaj, że ludzie, którzy się rozchodzą nie są już dla siebie tymi samym ludźmi, bez skrupułow pusci Cie z torbami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jesteś człowiekiem który zdradził żonę pomimo przysięgi małżeńskiej. Nie miałeś jaj żeby najpierw załatwić rozwód.


@kremowka2137: no i? Czy ja się wypowiadam chłopcze w kwestii wierności małżeńskiej? Bo mnie się wydaje, że mówiłem o miłości. Taki szczegół.
  • Odpowiedz
@Yurakamisa: Strasznie to dla mnie dziwne. Wygląda to jaktypowa zarzutko, bo nie chcę wierzyć, że ktoś tak mówi o swojej przyszłej żonie. Jest wiele powodów do zawarcia małżeństwa. Dlatego LGBT o to walczy. A intercuza nic nie daje, chyba, ze masz jakis ryzykowny biznes. Majątek wprowadzony przed malzenstwem jest Twój i nie idzie do podziału. Polska to tez nie USA i aliemnty na żone sa bardzo rzadkie. Alimenty na dziecko to
  • Odpowiedz
Jestem po rozwodzie, gdzie to ja zdradziłem, bo miałem baby dosyć i jakoś majątku nie straciłem

@Brother_of_Steel: Ach i ty chcesz uczyć kogoś co to jest miłość xdd A przecież tak szalenie zakochany byłeś.

@Yurakamisa: dziecko, co to ma do rzeczy.


@Brother_of_Steel: ale prychłem, pokoleniu X to już całkiem się poprzewracało w głowie. Uważają, że wszystko wiedzą, bo żyją więcej o kilka lat od "gówniarzy", jak to często ich
  • Odpowiedz
no i? Czy ja się wypowiadam chłopcze w kwestii wierności małżeńskiej? Bo mnie się wydaje, że mówiłem o miłości. Taki szczegół.


@Brother_of_Steel: No tak, bo to dwie różne rzeczy, można być zdradzającą dziwką i pouczać innych o miłości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
no i Pan Wyrocznia zaorany ( ͡° ͜ʖ ͡°) i chyba doszliśmy, dość bolesną drogą, do ciekawego wniosku. Nie dyktuj innym co jest moralnie właściwe czy ogólnie właściwe przez pryzmat własnych doświadczeń, nie do końca "moralnie neutralnych", powiedziałbym. Jak sam, mam nadzieje zauważyłeś, życie nie jest czarno-białe. A Twój ostatni wpis do mnie świadczy o Twojej niebywałej dojrzałości, którą tak się tutaj chełpisz ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@r5678: nie wiem, jak można rozmawiać z człowiekiem, którego chora duma zaćmiła rozum.

Nie mam problemu z tym aby mieć dwu członowe nazwisko i mieć też nazwisko różowej, więc o co ci chodzi ?


Masz kolosalny problem z tym, żeby Twoja przyszła żona mogła nie mieć Twojego nazwiska. Dwuczłonowe nazwisko. To w wielu przypadkach nie jest nawet praktyczne, bo idąc w idiotyzmy - przyjmijmy, że ma na imię Aleksandra a jej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
no i? Czy ja się wypowiadam chłopcze w kwestii wierności małżeńskiej? Bo mnie się wydaje, że mówiłem o miłości. Taki szczegół.


@Brother_of_Steel: No tak, bo to dwie różne rzeczy, można być zdradzającą dziwką i pouczać innych o miłości ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kremowka2137: jak się kiedyś zakochasz i zrozumiesz co to miłość, to pogadamy, bo na razie to widać, że nie wiesz o czym mówisz...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
ale prychłem, pokoleniu X to już całkiem się poprzewracało w głowie. Uważają, że wszystko wiedzą, bo żyją więcej o kilka lat od "gówniarzy", jak to często ich kultura nazywa osoby młodsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mówisz coś o miłości i niedojrzałości OPa do związku, a sam wziąłeś ślub i pyknąłeś jakąś laske na boku xdd


@radek12574: no stary, a co ja poradzę na to, że nie wiesz
  • Odpowiedz