Wpis z mikrobloga

@Bomfastic: to taka nauczka że nie ma co liczyć na szczerość w sytuacji gdy nie ma dowodów i można tylko stracić na przyznaniu się. Byłoby nieracjonalne gdyby było inaczej. Tak samo hazardzista nie przyzna się że przehulał dom niepytany - bo po co? Są ludzie których to podnieca naturalnie, ale że jest ich mniejszość - to się w nich nie celuje. Zresztą faceci też kłamią że mają wyższe pensje i samochody,
Pobierz Usmiech_Niebios - @Bomfastic: to taka nauczka że nie ma co liczyć na szczerość w sytu...
źródło: comment_1601274959ucZQpMkxSNk7UV788V8SA3.jpg
@diesopal: niby tak, ale większość kobiet które znam twierdzi mimo wszystko że seks "to coś więcej". Jak mówiły że będą szaleć to kończyło się na "chciałam, ale spotkałam x i się zakochałam". Może obracam się w dziwnym towarzystwie, może nie mówią prawdy o seksie lub mają jeszcze inne powody, ale nie robią tego co napisałaś. Mówią o tym jak Ty, ale nie idzie to w parze z czynami
@zloty_wkret: W społeczeństwie panuje niezrozumiała dla mnie niechęć w stosunku do prostytutek. Ja uważam, że to niezwykle ważna społeczne profesja bo zaspokajanie potrzeb seksualnych jest na pierwszym poziomie piramidy potrzeb.

Skoro u profesjonalistek i statycznych p0lek nie ma zbytniej różnicy ilościowej w liczbie partnerów seksualnych, nie wiem dlaczego tak wielu ludzi krzywo patrzy na prostytucje a przychylnie na rozwiązłe seksualnie kobiety. Te pierwsze prócz tego że normalnie pracują świadcząc usługi seksualne,
@diesopal: Przyjaźniłem się z taką co miała ponad 50 partnerów do 22 lat. W domu kilka kotów i zestaw wibratorów bo jej najdłuższy związek trwał miesiąc.

Nie żebym się z niej smiał, raczej było mi jej szkoda.
tak, ale warto sobie zadać pytanie dlaczego to robimy. I pomyśleć czy można coś zrobić żebyśmy się nie okłamywali nawzajem. Ale ja jestem jakiś #!$%@? chyba


@Bomfastic: przecież to banalne:
- chcemy znaleźć osobę o jak najwyższej wartości według naszych kryteriów
- by to zrobić jesteśmy skłonni kłamać by wpasować się w jej kryteria
teoria gier jasno pokaże że wówczas kłamstwo zawsze wygra, bo gdy wszyscy mówią prawdę jeden kłamca wyjdzie