Wpis z mikrobloga

@Bomfastic: powodzenia, ale tak jak pisałem - kłamca zawsze wyjdzie lepiej od mówiącego prawdę, w sytuacji gdy a) nie ma tego jak sprawdzić i b) istnieje kłamstwo bardziej wpasowujące się w kryteria drugiej osoby niż prawda. Sam możesz nie kłamać, ale trendu w żaden sposób to nje odwróci.
  • Odpowiedz
@Eli_Cohen:
ale ruchacz z ciebie, ja #!$%@?. Dumny jesteś z siebie z tego powodu? Zapewne to największe osiągnięcie w Twoim życiu - włożyć penisa do 40 różnych wagin, chwile się poruszać, spuścić się w prezerwatywę i tyle. Serio gratuluję tych górnolotnych wartości jakimi się kierujesz w życiu. Chwalisz się tym jakby to było jakieś osiągnięcie, ale zdradzę Ci sekret: w dzisiejszych czasach liczy się jakość, a nie ilość, a jak
  • Odpowiedz
@Moseva: Zostalo udowodnioze ze wystepuje korelacja pomiedzy liczba partnerow seksualnych kobiety a trwaloscia zwiazku jaki mozna z nia stworzyc. Z tych badan wynika ze 7+ to juz za duzo a co dopiero 20+
  • Odpowiedz
@LuckyStrike:
Jesli ktos przez 10 lat zmienia partnera co pol roku to albo jest cos z nim nie tak, albo lubi ten sport na tyle, ze budowanie trwalego zwiazku nie ma wiekszego sensu (nie mowie, ze kazdy ma taki budowac, ale takie osoby tez maja miec prawo do jakichs wymagan - z doswiadczenia wiem, ze panny ktore sie duzo bolcowaly maja #!$%@? we lbie (tzn. bolcowanie to raczej skutek tego
  • Odpowiedz
@Eli_Cohen: Zapomniałeś? To wykop, tu większość userów to piwniczaki wierzące czady i inne julki, religijni do bólu i seks to tylko w nocy pod kołdrą w pozycji klasycznej ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko z jednym partnerem, a partnerka ma być dziewicą do małżeństwa ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Eli_Cohen: Każdy ma swoje podejście do takich tematów i w sumie nie mam tutaj jednego słusznego modelu, tylko ktoś szukający stałego związku prawdopodobnie nie stworzy go z osobą, która traktuje traktuje relacje damsko-męskie powierzchownie a seks jako przyziemną potrzebę fizyczną.
  • Odpowiedz