Wpis z mikrobloga

Od niedawna próbuje sprzedać moje oczko w głowie i absolutnie wyjątkowy samochód jakim jest Alfa Romeo Brera.

Może któryś z Mirków szuka samochodu w cenie Golfa 6 który da mu o wiele więcej radości i przyciągnie wzrok każdego fana motoryzacji?

Wiem,że na tagach jest wiele fanów właśnie tego rzadkiego modelu. W Polsce jest ich około 400 sztuk, a na całym świecie 20 tysięcy. Samochód wielokrotnie doceniany za design, chociażby nagrodą European Car of The Year 2007.

Silnik to 2.2 JTS, 185 km. Nie oszukujmy się diesel do takiego samochodu kompletnie nie pasuje, a nie każdego stać na 3.2 V6. Spalanie w trasie to 7.5 l, więc można jeździć tym samochodem ekonomicznie. Cena dla Mirków to 18000 zł.

Jeśli podoba wam się tyłek Brery dajcie parę plusów dla zasięgu( ͡º ͜ʖ͡º) może znacie kogoś kto szuka fajnego samochodu i nie chce jeździć jak wszyscy Passatem albo A3.

#carboners #samochody #motoryzacja #sprzedam #krakow #alfaromeo #brera
droetker4 - Od niedawna próbuje sprzedać moje oczko w głowie i absolutnie wyjątkowy s...

źródło: comment_1599489838dTbIbVcCz9BfhWy05J4rWK.jpg

Pobierz
  • 149
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@droetker4: 7.5l to trzeba bardzo się postarać ^_^ ale ogólnie polecam autko, jeśli ktoś nie robi długich i częstych dystansów. Zawsze wsiadam do niego z bananem na mordzie ()