Wpis z mikrobloga

  • 704
Od niedawna próbuje sprzedać moje oczko w głowie i absolutnie wyjątkowy samochód jakim jest Alfa Romeo Brera.

Może któryś z Mirków szuka samochodu w cenie Golfa 6 który da mu o wiele więcej radości i przyciągnie wzrok każdego fana motoryzacji?

Wiem,że na tagach jest wiele fanów właśnie tego rzadkiego modelu. W Polsce jest ich około 400 sztuk, a na całym świecie 20 tysięcy. Samochód wielokrotnie doceniany za design, chociażby nagrodą European Car of The Year 2007.

Silnik to 2.2 JTS, 185 km. Nie oszukujmy się diesel do takiego samochodu kompletnie nie pasuje, a nie każdego stać na 3.2 V6. Spalanie w trasie to 7.5 l, więc można jeździć tym samochodem ekonomicznie. Cena dla Mirków to 18000 zł.

Jeśli podoba wam się tyłek Brery dajcie parę plusów dla zasięgu( ͡º ͜ʖ͡º) może znacie kogoś kto szuka fajnego samochodu i nie chce jeździć jak wszyscy Passatem albo A3.

#carboners #samochody #motoryzacja #sprzedam #krakow #alfaromeo #brera
droetker4 - Od niedawna próbuje sprzedać moje oczko w głowie i absolutnie wyjątkowy s...

źródło: comment_1599489838dTbIbVcCz9BfhWy05J4rWK.jpg

Pobierz
  • 149
  • Odpowiedz
@droetker4: Kaleka Brera to samochód niezwykły? A co w nim takiego niezwykłego?

Rozumiem Brera Q4, ciekawe technicznie auto, straszliwie otyłe, ale ciekawe.

Ale to? Przecież to namiastka, wersja demo, produkt niepełny z obciętymi
  • Odpowiedz
@droetker4: bardzo ładna linia samochodu, wycofane jak civic typeR bo nie spełniała norm spalin :/ zdjęcia może jeszcze raz wyślij, albo zrób nowe, ludzie kupują oczami
  • Odpowiedz
A do wszystkich anty fanów marki. Sprzedaję Alfę bo kupuje kolejną. Kto raz wsiądzie do samochodu tej marki raczej nie ma ochoty na eksperymenty(ʘʘ)


@droetker4: xD
Jak nie ma ochoty na eksperymenty to raczej nie kupuje kolejnej Alfy xD

I nie, antyfanem nie jestem, ale tego typu zdania to jest żart i śmieszą tak samo obojętnie czy są wypowiadane w kierunku Alfy, BMW, Mercedesa czy Audi.
  • Odpowiedz
@droetker4: brera jest fajna chociaz mi jej tyl nieodpowiada to rozumiem ze moze sie podobac. Mi bardziej lezy tyl od spidera.

Minus brery to jej wlasciwosci jezdne, nie wiem co tam #!$%@? ale cos #!$%@? grubo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sam jestem fanem marki i sprzedalem swoja GT tez na mirko. Tak wiec powodzenia miras
  • Odpowiedz