Wpis z mikrobloga

  • 119
@tbhilt Musi istnieć presja na p0lki że dawanie dupy Mokebe i Habibi jest czymś nagannym, tak jak w kraju Habibi gdzie puszczalska kobieta jest potępiana. Nie mam tu na myśli oblewania kwasem lub innych krzywych akcji, ale wytknięcie palcami "patrzcie to ta co dała Mokebe" lepiej się z nią nie zadawać.
  • Odpowiedz
@DonTadeo: Puszczalska kobieta w krajach muzułmańskich nie istnieje. Tam istnieją wartości.
U nas spróbuj zwrócić uwagę p0lce, że jej zużyte przez 20 partnerów ciało nie ma żadnej wartości.
NiE AkCePtUjEsZ, żE PrZeD ToBą mIaŁaM 30? AlE Z CiEbIe iNcEl!!!!!1111111111111
  • Odpowiedz
@DonTadeo: Prawda, ale p0lka nie tylko znajdzie cuckolda. Będzie miała wymagania z kosmosu, które ten beciak będzie musiał spełnić i będzie to robił! Niech tylko błąd zrobi, to p0lka go zacznie wytykać palcami i atakować psychicznie.

Habibi z Mokebe to mogą do mordy jej nasrać jednocześnie, a p0lka będzie szczęśliwa, że ktoś obcy się nią zainteresował xDDD
  • Odpowiedz
@tbhilt:

Puszczalska kobieta w krajach muzułmańskich nie istnieje. Tam istnieją wartości


Czy tą wartośca jest 'nie byc ukamieniowaną' albo po prostu zamordowaną przez ojca? xD
  • Odpowiedz
Nie mam tu na myśli oblewania kwasem lub innych krzywych akcji, ale wytknięcie palcami "patrzcie to ta co dała Mokebe" lepiej się z nią nie zadawać.


@DonTadeo:
Myślałem, że tak się zachowuje cała klasa średnia, nie? ( ͡° ʖ̯ ͡°) #!$%@?, ja żyję w jakiejś bańce.
  • Odpowiedz
@ediz4: to wykopki mają pewnie dobrze pozużywane faje od ciągłego trzepania gruchy ( ͡° ͜ʖ ͡°) W sumie to teraz się nie dziwie, że laski nie chcą takich porozciąganych fujar od ciągłego walenia gruchy, tylko Oskarkowe używane jak trzebeba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Musi istnieć presja na p0lki że dawanie dupy Mokebe i Habibi jest czymś nagannym, tak jak w kraju Habibi gdzie puszczalska kobieta jest potępiana. Nie mam tu na myśli oblewania kwasem lub innych krzywych akcji, ale wytknięcie palcami "patrzcie to ta co dała Mokebe" lepiej się z nią nie zadawać.


@DonTadeo: nom, podkrecaj "presje", beda mialy jeszcze bardziej mokro na mysl o zakazanej hebanowej szabli
  • Odpowiedz
@arcxa Może to też działać tak że p0lka zobaczy że Polak jest twardy i pilnuje swych kobiet przed obcymi i obraz Polaka w oczach p0lki ulegnie zmianie. A że kobiety podświadomie lubią być zdominowane to tylko ostra presja zadziała. Oczywiście zawsze znajdzie się śliwka-robaczywka która puści się z Mokebe, ba nawet w Arabii Saudyjskiej gdzie zdrada jest karana śmiercią trafi się kobieta która zdradzi swego męża.
  • Odpowiedz