Wpis z mikrobloga

@ediz4: co xd pochwa może się rozciągnąć od przepchnięcia przez nią dziecka wielkości arbuza i to też na jakiś czas.

Najciaśniejszą kobietą z jaką to robiłem była prostytutka z wieloletnim stażem, gdyby scisnela mięśnie zostałbym dziewczynką.

Seks jest zdrowy, a używanie mięśni kegla powoduje ich wzmocnienie i lepsze doznania. Ja bym nie chciał dziewicy ani nawet niedoświadczonej, nigdy wiecej tego koszmaru.

Niech każdy żyje po swojemu.
@tbhilt: Ale #!$%@? w tym wątku XD Jeszcze to gadanie jak to w krajach muzułmańskich jest zajebiście bo baby w burkach chodzą i byście nawet nie mogli pstryknąć fotki roznegliżowanej polki. Problemem polega na dostępie do kultury zachodu przy jednoczesnym życiu w zaściankowej Polsce. Taka laska przez większość życia mieszka na swoim #!$%@?, rodzice wszystkiego zabraniaja. Jedyne co ma to Netflix i papka z mózgu taka sama jak od hentaiow mają
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Walenciakowa: Ech. Chcialem wskazać na sam fakt, że mniej warte dla nas facetów są osoby, co mają bardzo duży przebieg. To jest szok, że takie rzeczy muszę tłumaczyć (chociaż myślałem, że zrozumiecie przekaz. Przyznaję mój błąd bo nie byłem zbyt precyzyjny).
Myślisz, że faceci bardzo szanują laski, które dały im po jednej imprezie czy traktują je jako worek wielokrotnego użytku?
@Xysz: klasycznie, brak logicznego argumentu? Skupieniu i się na ocenie
@1519868 W Polsce mamy deficyt kobiet, przez co wielu mężczyzn pozostanie samych co jak wiadomo może ich popychać do różnych rzeczy, po 2 państwo polskie jeśli Habibi lub Mokebe zawinie się po ślubie podatnicy muszą bulić kasę na takie dziecko i zasiłki dla matki. Po 3 Habibi szanują kobiety które nie oddają się byle komu, przez swą "łatwość" Polki mają reputację kobiet które idzie łatwo zaliczyć, na angielskich forach PUA często o
@AgentGRU: Zwróciłem uwagę na sam fakt, że takie wartości istnieją.
@squ6d: Po części się zgadzam. Nigdzie nie napisałem, że w Turcji jest super bo baby w burkach chodzą, proszę o nie szerzenie kłamstw. Zwróciłem jedynie uwagę na fakt, istnieją tam wartości. Nawiązując do reszty Twojego wpisu: ktoś ładnie opisał coś takiego, że wszystko co z zachodu ma dla p0lki potencjalnie większą wartość. Gość może być totalnym gołodupcem ale podświadomie p0lka
@tbhilt:

klasycznie, brak logicznego argumentu? Skupieniu i się na ocenie rozmówcy, a nie na temacie. Nauczcie się kiedyś w tym kraju normalnie rozmawiać używając argumentów. Staraj się może mnie przekonać, że jest inaczej, a nie obrażać? Lecisz na czarno


Heh. Narzekasz, że ludzie cię brażają oraz stosują kiepskie argumenty, podczas gdy robisz dokładnie to samo, lecz w stosunku do tych kobiet. No nie powiem, ciekawe.

Ech. Chcialem wskazać na sam fakt,
@Flypho:

Myślałem, że tak się zachowuje cała klasa średnia, nie? ( ͡° ʖ̯ ͡°) #!$%@?, ja żyję w jakiejś bańce


A w jakim regionie Polski mieszkasz? Poza tym wchodzenie innym do łóżek to akurat jest typowa cechą niższych warstw społecznych.
@Point6: Nikogo nie obraziłem.
Zaczyna się, już myślałem, że możemy podyskutować sobie na poziomie ale klasycznie się przeliczyłem. Druga wiadomość i atak pozamerytoryczny na oponenta.

Jak w Polsce ma być dobrze, jak masa ludzi nie potrafi ze sobą rozmawiać nie obrażając się wzajemnie?