Wpis z mikrobloga

@DonTadeo: Prawda, ale p0lka nie tylko znajdzie cuckolda. Będzie miała wymagania z kosmosu, które ten beciak będzie musiał spełnić i będzie to robił! Niech tylko błąd zrobi, to p0lka go zacznie wytykać palcami i atakować psychicznie.

Habibi z Mokebe to mogą do mordy jej nasrać jednocześnie, a p0lka będzie szczęśliwa, że ktoś obcy się nią zainteresował xDDD
Nie mam tu na myśli oblewania kwasem lub innych krzywych akcji, ale wytknięcie palcami "patrzcie to ta co dała Mokebe" lepiej się z nią nie zadawać.


@DonTadeo:
Myślałem, że tak się zachowuje cała klasa średnia, nie? ( ͡° ʖ̯ ͡°) #!$%@?, ja żyję w jakiejś bańce.
Musi istnieć presja na p0lki że dawanie dupy Mokebe i Habibi jest czymś nagannym, tak jak w kraju Habibi gdzie puszczalska kobieta jest potępiana. Nie mam tu na myśli oblewania kwasem lub innych krzywych akcji, ale wytknięcie palcami "patrzcie to ta co dała Mokebe" lepiej się z nią nie zadawać.


@DonTadeo: nom, podkrecaj "presje", beda mialy jeszcze bardziej mokro na mysl o zakazanej hebanowej szabli
@arcxa Może to też działać tak że p0lka zobaczy że Polak jest twardy i pilnuje swych kobiet przed obcymi i obraz Polaka w oczach p0lki ulegnie zmianie. A że kobiety podświadomie lubią być zdominowane to tylko ostra presja zadziała. Oczywiście zawsze znajdzie się śliwka-robaczywka która puści się z Mokebe, ba nawet w Arabii Saudyjskiej gdzie zdrada jest karana śmiercią trafi się kobieta która zdradzi swego męża.