Wpis z mikrobloga

  • 2176
Byłem bity przez Sebixow w podstawówce, w 5 klasie moja cierpliwość sięgnęła zenitu i raz przy zaczepce się obróciłem i #!$%@?łem jednemu z nich, trafiając w oko. Oczywiście to ja byłem później pouczany przez pedagogów jakiś psychologów bo nauczyciele są ślepi. Później już miałem spokój :D do dzisiaj dumnie wspominam jego durne pytanie "ALE ZA CO?" i zajebistą śliwkę. Ustąp głupszemu to najgorsza bzdura jaką kiedykolwiek słyszałem.
#patologia #wspomnienia #chwalesie
  • 77
@nix0neM: Bo ludzie to zwierzęta i próbują ustalić hierarchię, u dzieci widać to jeszcze wyraźniej. Porady żeby ignorować ataki - słowne czy cielesne - to odbieranie narzędzi do obrony. Człowiek jest atakowany całe życie, jeśli nie nauczy się konfrontować i reagować na zaczepki za dzieciaka to pozostanie cieniasem w dorosłości.

A te postkomunistyczne stare #!$%@?, które myślą, że wszystko wiedzą, bo nasłuchały się PRLowskiego systemu, który miał tworzyć podległe, nieporadne, aspołeczne
@nix0neM dokładnie tak jest, mam córkę ale od dawna jej powtarzam: ktoś Cię prześladuje, dokucza, bije - uderz. Tu są miejsca gdzie boli najmocniej, w nie celuj. Nigdy więcej ta osoba Cię na zaczepi, a ja Cię wybronie przed nauczycielem


@Mirkomil: problem jest taki, ze rodzice patusow czy zwyklych "bullies" mowia swoim dzieciom dokladnie to samo
@piwniczak: rodzic patusa wie, że jego dziecko jest patusem, powiedzmy to w końcu. Dzieci trzeba uczyć, że prawo do obrony jest podstawowym prawem człowieka a te wszystkie brednie o ustąpieniu glupszemu i nastawieniem policzka to szkodliwe dyrdymaly wymyślone przez leniwych nauczycieli który chcą jedynie spokoju.

Jeśli logika i inteligencja nie pomaga to trzeba użyć siły fizycznej, osoba która nie potrafi się bronić, a czasem zaatakować, powiedzmy sobie szczerze, będzie życiowym przegrywam.
@nix0neM: Kiedyś w 4 klasie starszaki z 5 klasy mnie wzięli w kółko i kopali i bili jeden po drugim - uciekłem i poszedłem na skargę do pani, która powiedziała ŻE ONI TYLKO TAK SIĘ ZE MNĄ BAWIĄ!

Nie umiem opisać co wówczas czułem.

Poszedłem na sporty walki. Bardziej niż w ciągu roku nauczyłem się bić to raczej nauczyłem się nie być #!$%@?ą i rok później na początku roku znów to
@piwniczak: rodzic patusa wie, że jego dziecko jest patusem, powiedzmy to w końcu. Dzieci trzeba uczyć, że prawo do obrony jest podstawowym prawem człowieka a te wszystkie brednie o ustąpieniu glupszemu i nastawieniem policzka to szkodliwe dyrdymaly wymyślone przez leniwych nauczycieli który chcą jedynie spokoju.


@demagog: obawiam sie, ze sie bardzo mylisz. Bardzo czesto rodzice patusow mysla, ze to "zlote dzieci, takie grzeczne i dobrze wychowane i sasiadce mowia dzien
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zielony_Pio: ja się kloce że stwierdzeniem o kobietach pedagogach, że to nie zależy od płci tylko wykształcenia, zarówno męscy jak i damscy pedagodzy w szkołach publicznych są na marnym poziomie.