Wpis z mikrobloga

  • 2176
Byłem bity przez Sebixow w podstawówce, w 5 klasie moja cierpliwość sięgnęła zenitu i raz przy zaczepce się obróciłem i #!$%@?łem jednemu z nich, trafiając w oko. Oczywiście to ja byłem później pouczany przez pedagogów jakiś psychologów bo nauczyciele są ślepi. Później już miałem spokój :D do dzisiaj dumnie wspominam jego durne pytanie "ALE ZA CO?" i zajebistą śliwkę. Ustąp głupszemu to najgorsza bzdura jaką kiedykolwiek słyszałem.
#patologia #wspomnienia #chwalesie
  • 77
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@nix0neM: coś w tym jest, też miałem #!$%@? szkołę, ale raczej siedziałem cicho i mówiąc szczerze to po latach mam problemy z agresją. Wystarczy, że ktoś mnie zaczepi czy krzywo spojrzy to od razu wybucham
  • Odpowiedz
kobiety pedagodzy średnio nadają się do wychowywania młodych mężczyzn. Nie rozumieją nic ale to dosłownie nic z małego męskiego świata.


@Zielony_Pio: ale one nie mają rozumieć same z siebie, od tego się zdobywa wykształcenie i wiedzę na temat pedagogiki żeby później to stosować. Płeć nie ma tu żadnego znaczenia, po prostu poziom wykształcenia pedagogów jest dramatycznie niski - adekwatny do pensji.
  • Odpowiedz
nie, po prostu kobiety pedagodzy po prostu nie rozumieją męskiego świata, nawet tego dziecięcego. Szczególnie tego przerażającego - > patusiarskiego.


@Zielony_Pio: Tak, rozumieją - te wyedukowane pod kątem pedagogiki i psychologii dziecięcej. Pójdź sobie do prywatnego specjalisty w dziedzinie i porównaj z publicznym i przekonasz się, że nie masz racji :)
  • Odpowiedz
@nix0neM dokładnie tak jest, mam córkę ale od dawna jej powtarzam: ktoś Cię prześladuje, dokucza, bije - uderz. Tu są miejsca gdzie boli najmocniej, w nie celuj. Nigdy więcej ta osoba Cię na zaczepi, a ja Cię wybronie przed nauczycielem
  • Odpowiedz