Wpis z mikrobloga

Czemu niebieskie paski to toaletowi syfiarze? Zaproś takiego do domu to zawsze zostawi jakieś krople moczu pod sedesem albo napsika gdzieś pod deskę i potem śmierdzi w łazience jak w melinie, albo sobie umoczę skarpetkę i nie wiem czy zmieniać na czyste, czy szorować stopy domestostosem. Albo te pasy startowe z brązu na muszli. Co Wy, teren musicie oznaczyć, czy po prostu nie umiecie trafić? Nawet kot wybudzony z narkozy trafia kulturalnie do kuwety.
  • 207
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@welin: tak ci sie wydaje. To jest fizycznie niemozliwe zeby lejac na stojaco nie napryskac dookola muszli i tu nie chodzi o trafianie, tylko o to ze mocz po trafieniu w muszle po prostu sie rozpryskuje i czesc rozlatuje sie wszedzie dookola

Sik jest wszedzie dookola wtedy, na scianach, na podlodze, jak masz recznik blisko kibla to nawet na reczniku


@Norskee: zapomniałeś dodać, że na suficie, na drzwiach,
  • Odpowiedz
@welin: Mieszkałam z kilkoma niebieskimi i nie mogę sobie ich nachwalić. Jak mieszkałam z dwoma dziewczynami to bez przerwy syf, kosmetyki i inne gówna w całej łazience. Porozlewane mydła, podkłady, jakieś pędzle, milion żeli i innych kosmetyków pod prysznicem). A z facetami to zawsze było czysto, ogarniali kuchnię, toaleta pachnąca i wysprzątana. Prawie płakałam jak mój współlokator, z którym mieszkałam przez 1,5 roku wyprowadził się, żeby zamieszkać z dziewczyną. Jak
  • Odpowiedz
@welin: a widziałaś publiczne damskie toalety? Kobiety to dopiero Świniary, kij s kropelką po facecie na desce. Podpaski na podłodze, nie spłukana krew, sraczka na spłuczce i niemiłosierny smród to dopiero początek tego co można zobaczyć po "damach"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Norskee: Super film, jeszcze niech z 10 metrów sikają pompą strażacką.

@JoeGlodomor: jak masz 1.5m to na stojąco możesz sobie szczać ale jak masz z 1.9m to kurcze nie ma bata żeby ściany i podłoga wokół sedesu nie była spryskana mgiełka sikow.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@welin:
Dlaczego generalizujesz? Fajnych masz znajomych także.

Mieszkałem z chłopami i jedną kobieta. Porządek był.

Mieszkałem z 4 kobietami i jednym facetem - syf niemiłosierny. To co one robiły to wolało o pomstę
  • Odpowiedz
@Norskee: Szanuję kiblowego bohatera. Też sikam na siedząco i nie widzę w tym niczego uwłaczającego dla żadnego faceta, chyba że któraś samica definiuje bycie męskim samcem alfa poprzez pozycję oddawania moczu. xD

BTW protip dla wszystkich czyszczących kibel podczas porządków. Bierzecie jakąś szmatkę (ja korzystam z cotygodniowej gąbki do naczyń), która się już wysłużyła i zamiast polecieć do kosza, to wykorzystuje ją do czyszczenia kibla z mieszanki wody i domestosa.
LisiaRumba - @Norskee: Szanuję kiblowego bohatera. Też sikam na siedząco i nie widzę ...

źródło: comment_1598799949i3MwVPoLUSk0IXrr9ppmeC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Rifez:@zibizz1: Jak jest sie wysokim można po prostu "przyklęknąć" (ale bez dotykania podłogi czy muszli nogami - spodnie same też ziemi nie dotkną chyba, że szerokość nogawki to twój obwód w pasie) i lać pod kątem 80°-90° przed wodą (w moim sedesie jest takie wcięcie zaraz przed wodą, które dodatkowo zmniejsza odprysk jeśli jest) lub bezpośrednio do wody, ale warunkiem jest to, że nie będziesz trzymał moczu
  • Odpowiedz