Wpis z mikrobloga

Czemu niebieskie paski to toaletowi syfiarze? Zaproś takiego do domu to zawsze zostawi jakieś krople moczu pod sedesem albo napsika gdzieś pod deskę i potem śmierdzi w łazience jak w melinie, albo sobie umoczę skarpetkę i nie wiem czy zmieniać na czyste, czy szorować stopy domestostosem. Albo te pasy startowe z brązu na muszli. Co Wy, teren musicie oznaczyć, czy po prostu nie umiecie trafić? Nawet kot wybudzony z narkozy trafia kulturalnie do kuwety.
  • 207
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@welin: Nie da sie nie napryskac sikajac na stojaco. Twoj stary sciera krople skarpetka. Kazdy facet, ktory sikal nago, wie, ze uda sa cale w kropelkach moczu po takim zabiegu. I cala lazienka tez. Ludzie z rozumem i godnoscia sikaja na siedzaco.
  • Odpowiedz
dorosly niebieski ktory kiedykolwiek sam myl kibel zamiast swojej mamy leje na siedzaco


@Norskee:
Polecam udać się do lekarza (drgawki, delirium?) albo sikać na trzeźwo xD
  • Odpowiedz
Nie no, to logiczne że po każdym laniu 5x dziennie lepiej umyć podłogę wokół kibla zamiast po prostu usiąść i nie syfić, bo jeszcze jakiś beciak powie, że to niemęskie XD


@Tarec: Serio nie umiesz skorzystać z kibla stojąc i jednocześnie nie szczając na podłogę? xD
  • Odpowiedz
@welin: no to fajnych znasz niebieskich.

Odkąd wyprowadziłem się od rodziców i mieszkam sam to sikam na siedząco, nie da się utrzymać czystości siurając na stojąco.
  • Odpowiedz
@welin: kumpela ze starej firmy powiedziała mi kiedyś że chodzi do meskiego kibla, bo w damskim jest zawsze taki syf że ja p------e, toaleta zapchana podpaskami, wszedzie papier itp, także chyba nie ma zasady ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz