Wpis z mikrobloga

Czemu niebieskie paski to toaletowi syfiarze? Zaproś takiego do domu to zawsze zostawi jakieś krople moczu pod sedesem albo napsika gdzieś pod deskę i potem śmierdzi w łazience jak w melinie, albo sobie umoczę skarpetkę i nie wiem czy zmieniać na czyste, czy szorować stopy domestostosem. Albo te pasy startowe z brązu na muszli. Co Wy, teren musicie oznaczyć, czy po prostu nie umiecie trafić? Nawet kot wybudzony z narkozy trafia kulturalnie do kuwety.
  • 207
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sondokan:tak, sprzatasz kibel za kazdym razem jak krople sikow odbijaja sie od muszli i brudza klape i sciany obok
jasne, brudasie
Potem sie dziwic ze ludzie szczynami smierdza jak nawet spodnie maja opryskane sikiem ktory sie odbija z wnetrza ich wlasnego klopa
  • Odpowiedz
@welin: Chyba słaba jesteś w łóżku :P jak wszystkiego się brzydzisz, żeby po kropelce moczu szorować stopy chemią..

A pas startowy na muszli to się po sobie czyści a nie zostawia także współczuje poznania jakiś brudasów.
  • Odpowiedz
tak, sprzatasz kibel za kazdym razem jak krople sikow odbijaja sie od muszli i brudza klape i sciany obok jasne, brudasie

Potem sie dziwic ze ludzie szczynami smierdza jak nawet spodnie maja opryskane sikiem ktory sie odbija z wnetrza ich wlasnego klopa


@Norskee: już od brudasów wyzywa xD rozumiem, że za każdym razem jak lejesz na siedząco myjesz sobie zaszczane dupsko - zgodnie z twoją ułomną logiką cały odbity mocz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@welin: Tu nie chodzi o płeć bo mieszkałem z siostrą i ta to jest syfiara przeciwieństwie do mnie. Zresztą syf w łazience / toalecie duzo mówi o ludziach
  • Odpowiedz