Wpis z mikrobloga

Co się dzisiaj w nocy wydarzyło? Jako że to nie pierwszy raz, już mogę w dużym przybliżeniu opisać do czego znowu został wykorzystany lokal na krótki najem. Otóż, zaczęło się przed 22, śmiechy, jęki, głośne dyskusje. Jęki od teraz odczytujcie czysto seksualnie, tak to były jęki kobiece.
Do północy nie było źle, poszedłem spać by zaraz być wybudzony rechotem. Jedna salwa, potem dyskusja głośna, przy oknie więc dodatkowo niosło się przez okno na zewnątrz. Potem krótkie jęki. I tak w maglinie, non stop wybudzany, różowa w-------a bo dzisiaj pierwszy raz do pracy po urlopie. 2 nocy, wchodzenie, wychodzenie, trzaskanie drzwiami, dyskusje, palenie, rechot, jęki.
Na moje, wypad na s--s nockę. Panna się zawinęła rano, a ku#as dopiero przed godziną hotelową, nie spali w ogóle.
Między 2 a 6 ja zasnąłem, różowa opowiadała że biegali, wychodzili i głośno gadali. Spała może 3 maks godziny.
Dźwięki na tyle subtelne i nie za głośne, że podchodząc pod ich drzwi będzie cisza niczym makiem zasiał. A u mnie? Cisza.. cisza... BUHUAHUAHUAHUAHAUHUAHU UGA DYSKUSJA GLOSNA, cisza. I tak co pół godziny.

I to są te tortury których wiele osób nie rozumie. Cała noc stracona, bo ktoś przyjechał się bawić. Co można zrobić? Kompletnie nic. Policja nie stwierdzi naruszania ciszy, firma zarządzająca śpi nie odbierze, właścicielka śpi nie odbierze, a do tych ludzi lepiej nie wychodzić bo to był łysy Sebastian i Karyna, upomnienie mogłoby zaowocować jeszcze gorszymi hałasami.

I co jest najgorsze w tym wszystkim? Świadomość że dzisiaj też JEDNA noc jest zarezerwowana. Impreza? Znowu r------o? Nigdy nie wiesz.

#airbnbtorak #bookingcomtorak #wynajemkrotkoterminowytorak #wynajemkrotkoterminowy #bookingcom #wynajem #turystyka #zaklocanieciszynocnej #zaklocaniespokoju #warszawa
#airbnbtorak
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@frankenchrist: ścisłe centrum, niestety lokalizacja tak dobra że nawet w pandemię mają obłożenie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
A jednocześnie dochodzą mnie słuchy że na starówce niektóre lokale maja w tym sezonie okrągłe 0%
  • Odpowiedz
@advert: nad dokładnym wskazaniem pomyślę, ale na pewno powrzucam wszystkie filmy które nagrałem... no i uderzę też z podsumowaniem "wieści od wynajmujących", mam od groma zapisanych postów na fb. Bo jak już wskażę miejsce to i firmy no nie?

@dybligliniaczek: swoją drogą ciekawe czy tak w rzeczywistości nie jest. Ale obstawiam że nie w tych lokalach, za rzadko tam ktokolwiek inny się pojawia niż sprzątaczka pomiędzy turystami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
a do tych ludzi lepiej nie wychodzić bo to był łysy Sebastian i Karyna, upomnienie mogłoby zaowocować jeszcze gorszymi hałasami

@Jasak: To skąd mają wiedzieć, że ich słychać? To powinna być pierwsza rzecz jaką zrobiłeś, może akurat przyciszyliby jadaczki do tego stopnia, żeby można było zasnąć.
  • Odpowiedz
@Jasak: Tak sobie myślę, że może dyskusja na temat jakości budownictwa i wyciszenia mieszkań powinna tu mieć miejsce? Kiepska izolacja i byle pierdnięcie sąsiada słychać, przyoszczedzone na materiałach, na projekcie, na jakości, a potem nie da się w takim miejscu żyć. Przecież to normalne, że ludzie uprawiają s--s, normalne, że się troszkę pośmieją, że dzieciaki pohałasują. Taki hałas powinien być uwzględniany przy budowie bloków i powinno się odpowiednio wyciszać kondygnacje.
  • Odpowiedz