Wpis z mikrobloga

o brainlet, myślałem, że tylko na memach istniejecie

@no_49: Wytłumacz mi, dlaczego robienie sobie dowcipu z negatywnie medialnego ostatnio tematu, w miejscu, które jest podatne na negatywne reakcje jest przemyślanym działaniem?
@van-der-staas:

może im po prostu nie przyszło do głowy, że ludzie to tak odbiorą. A jeśli przyszło to super wyszło, lepszą reklamę trudno sobie wyobrazić.

No chyba nie przeszło, skoro jakiś analfabeta im to #!$%@?ł.

U mnie na wiosce parę lat temu, jak były dofinansowania na piece nie węglowe ogłaszane to przedstawiciele gminy przeszli od domu do domu, a jeszcze chyba proboszcz w kościele o tym gadał xD

Serio, to można
@mroz3: Ok 50% Polaków nie potrafi czytać ze zrozumieniem, tzn. wykazuje się analfabetyzmem funkcjonalnym. Biorąc pod uwagę, że wykorzenienie analfabetyzmu było jednym z postulatów rządów komunistycznych w Polsce możemy domniemywać, że opór przeciw czytaniu jest dla niektórych wyrazem patriotyzmu.

Czas na tablice z obrazkami dla dorosłych, bo przymusowe szczepionki na plica polonica w postaci obowiązku edukacji najwyraźniej nie działają.
@mroz3: Jak w tym kraju ma być dobrze, jak nawet osoby tworzące takie programy nie potrafią ich popranie nazwać. Nie PIEC, a KOCIOŁ. Piec to może być do pizzy. Urządzenie, gdzie podgrzewana jest WODA nazywamy KOTŁEM. Przerażające jest to, że ktoś kto tworzy takie programy nie ma pojęcia o takich podstawowych rzeczach(w żadnych wypadku nie chodzi mi tu konkretnie o was :) )
@mroz3: haha sam to znowu odczytałem jako zmień płeć xD powinni zmienić hasło i dopisać "zmień piec węglowy" zeby się nie kojarzyło. A te polskie zaściankowe, obłudne, bogobojne katole z gwoździem w mózgu tak mnie #!$%@?ą, że bym napluł w ryj temu gościowi co z dwoma pedałami jeździ. WIELKI BOLAG KATOLIK NA SMYCZY KSIĘDZA xD
@mroz3: "sprawa zostanie zgłoszona na policję" - i co, została już zgłoszona? "nie zdążył typ ogarnąć i usłyszeć" - to ile czasu potrzeba na wypowiedzenie zdania "przecież chodzi o piece"?
Im dłużej się zastanawiam tym bardziej jestem sceptyczny. Dopóki tego nie zgłoszą to dobrze byłoby podchodzić do tej informacji z dużym dystansem.
@mroz3: Potępiam napaść i dewastację. Zauważę natomiast, że grafika na tym stanowisku nie sugeruje nic o co chodzi – można ją dodać jakiejkolwiek treści. Jest tylko napis. Dobrze dobrany obrazek załatwiłby sprawę i od razu powiedziałby o co chodzi.
Ok 50% Polaków nie potrafi czytać ze zrozumieniem, tzn. wykazuje się analfabetyzmem funkcjonalnym. Biorąc pod uwagę, że wykorzenienie analfabetyzmu było jednym z postulatów rządów komunistycznych w Polsce możemy domniemywać, że opór przeciw czytaniu jest dla niektórych wyrazem patriotyzmu.


@Slucham_psa_jak_gra_: jprdl wy macie mózgi sprane. Walkę z analfabetyzmem zapoczątkowała ta obrzydliwa sanacja - komunizm jedynie dokończył.