Wpis z mikrobloga

@mroz3: haha sam to znowu odczytałem jako zmień płeć xD powinni zmienić hasło i dopisać "zmień piec węglowy" zeby się nie kojarzyło. A te polskie zaściankowe, obłudne, bogobojne katole z gwoździem w mózgu tak mnie #!$%@?ą, że bym napluł w ryj temu gościowi co z dwoma pedałami jeździ. WIELKI BOLAG KATOLIK NA SMYCZY KSIĘDZA xD
  • Odpowiedz
@mroz3: "sprawa zostanie zgłoszona na policję" - i co, została już zgłoszona? "nie zdążył typ ogarnąć i usłyszeć" - to ile czasu potrzeba na wypowiedzenie zdania "przecież chodzi o piece"?
Im dłużej się zastanawiam tym bardziej jestem sceptyczny. Dopóki tego nie zgłoszą to dobrze byłoby podchodzić do tej informacji z dużym dystansem.
  • Odpowiedz
@mroz3: Potępiam napaść i dewastację. Zauważę natomiast, że grafika na tym stanowisku nie sugeruje nic o co chodzi – można ją dodać jakiejkolwiek treści. Jest tylko napis. Dobrze dobrany obrazek załatwiłby sprawę i od razu powiedziałby o co chodzi.
  • Odpowiedz
Ok 50% Polaków nie potrafi czytać ze zrozumieniem, tzn. wykazuje się analfabetyzmem funkcjonalnym. Biorąc pod uwagę, że wykorzenienie analfabetyzmu było jednym z postulatów rządów komunistycznych w Polsce możemy domniemywać, że opór przeciw czytaniu jest dla niektórych wyrazem patriotyzmu.


@Slucham_psa_jak_gra_: jprdl wy macie mózgi sprane. Walkę z analfabetyzmem zapoczątkowała ta obrzydliwa sanacja - komunizm jedynie dokończył.
  • Odpowiedz
@mroz3:
Niszczenie cudzego mienia jest podłe, ale grafik i osoba, która wymyśliła te hasło, powinny zmienić pracę, sam przeczytałem "zmień płeć", za dużo tego lpg+ w mediach...
  • Odpowiedz
@Vokun: fajnie szerlok, to teraz doczytaj, że szafka się złożyła na strzała, więc czasu na reakcję było zero
z opisu wynika że typ #!$%@?ł to przejeżdżając na rowerze (pewnie żeby szybko #!$%@?ć)
  • Odpowiedz
@Jeesek: Dobrze dobrze, każdy rozumie o co chodzi, każdy potocznie mówi piec a nie kocioł. Kocioł to ma czarownica i gotuje w nim swoje mikstury. Ale oczywiście jakiś purysta musi się doczepić.
  • Odpowiedz
@ediz4: ino średnio im wychodziło, podobnie coś jak z głodem mieszkaniowym. Przez 21 lat istnienia II RP w takiej Łodzi wybudowali 29 bloków mieszkalnych po 30 mieszkań. Coś jak jedno ze 100 osiedli mieszkaniowych które postawili komuniści. Sanacyjni próbowali, chcieli, ale efekty mizerne...
  • Odpowiedz
@Walenciakowa: No średnio.

Oto fakty: w 1918 poziom analfabetyzmu sięgał 40%, dwadzieścia lat później stopniał do 15%. Sęk jednak w tym, że Rzeczpospolita była państwem wielonarodowym, a analfabetyzm dominował przede wszystkim wśród mniejszości narodowych. W rzeczywistości główne dzieło likwidacji analfabetyzmu w społeczeństwie polskim dokonała właśnie II RP. Aż do samej wojny Rzeczpospolita przeznaczała na edukację 15% wydatków, co stawiało ówczesną Polskę w europejskiej czołówce. Poziomu tego III RP nie osiągnęła
  • Odpowiedz