Wpis z mikrobloga

Czego zwolennik Konfederacji chce uczyć dzieci?

4 latki: krzywdzenia,okaleczania ludzi
6 latki: wyraźnej zgody na seks z ksiedzem
7 latki: petting z ksiedzem bez wytrysku to nie seks
8 latki: ksiądz Cie zgwalcił bo go prowokowaleś
10 latki: gwalt to nie grzech
12 latki: Hitler i Stalin to wzór do naśladowania

#4konserwy #konfederacja #takaprawda #bekazpodludzi #bekazkatoli #bekazprawakow
  • 134
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tyryryrypampam: pewnie tego nie sprawdzisz bo tak zawsze jest w dyskusjach ale co mi tam, masz:

American Psychiatric Association‬: Diagnostic and Statistical Manual: Mental Disorders.Washington, DC: American Psychiatric Association‬ s. 38–39.

Tu masz po polsku bo zapewne nie zrozumiesz po angielsku:

Klasyfikacja zaburzeń psychicznych i zaburzeń zachowania w ICD-10: Opisy kliniczne i wskazówki diagnostyczne. Kraków–Warszawa: Uniwersyteckie Wydawnictwo Medyczne „Vesalius”, Instytut Psychiatrii i Neurologii
  • Odpowiedz
@GodejMiTeresa: Ale wiesz że ICD to nie jest tłumaczenie DSM? XD I który z tych dwóch wielkich podręczników mówi że dyforia płciowa jest niezogdna z prawami biologii nauczanymi w podstawówce? Nie wiem czy w ogóle sprawdziłeś co podajesz, ale strona 38-39 DSM mówi o niepełnosprawności intelektualnej.
  • Odpowiedz
@tyryryrypampam: nie przeczytałeś tego, a jedno nie jest tłumaczeniem drugiego tylko podaje inne źródło jak prosiłeś. Ale nie dziwi mnie to ze nie przeczytałeś bo w momencie jak się pojawiają fakty to lewactwo albo zmienia temat albo zaczyna obrażać żeby odwrócić uwagę. Już mnie to przestało dziwić..
  • Odpowiedz