Wpis z mikrobloga

Czego zwolennik Konfederacji chce uczyć dzieci?

4 latki: krzywdzenia,okaleczania ludzi
6 latki: wyraźnej zgody na s--s z ksiedzem
7 latki: petting z ksiedzem bez wytrysku to nie s--s
8 latki: ksiądz Cie zgwalcił bo go prowokowaleś
10 latki: gwalt to nie grzech
12 latki: Hitler i Stalin to wzór do naśladowania

#4konserwy #konfederacja #takaprawda #bekazpodludzi #bekazkatoli #bekazprawakow
  • 134
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@volodia: Ten techniczny podział stanowi dla dydaktyków chleb powszedni. Jednakże, nawet dla dobrze wykształconego laika, który czyta go w pośpiechu i na wyrywki, sens tabeli umyka, jako „jakieś uporządkowanie”. Kontekst trzech efektów edukacji, przy relatywnie prostym a ogólnikowym języku, może wprowadzać w błąd osoby niezorientowane w temacie
  • Odpowiedz
@fajnypierozek owszem jest tam nauczanie o masturbacji a nie masturbacji. Ja czym jest masturbacja dowiedziałem się z 10 lat później i dobrze że nie wcześniej.
Szczerze uważam że to jest szkodliwe mówienie o tym dzieciom. To bardzo niezręczne dla dziecka.
Na zakończenie przedszkola kazali nam o---------c jakiś szajs z tańcem. Problem był tylko taki że w układzie tanecznym wypięty tyłek dziewczynki byl bardzo blisko.mojego krocza. Nie rozumiałem wtedy dlaczego ale budziło
  • Odpowiedz
@fajnypierozek 13 miałem.
C--j ci do tego jak robię print screena. Jestem w pracy i szkoda mi transferu żeby na telefon ściągać cały dokument.
Dzieci o masturbacji chcą uczyć. Geniusze.
  • Odpowiedz
Dzieci o masturbacji chcą uczyć. Geniusze


@volodia: Dokladnie tak. Dzieki nauce mozesz się dowiedzieć,ze wujek lub ksiadz ktory chwyta cie za siusiaka tak naprawde nie chce sie tylko przytulić i pocieszyć,ale wyrządzić ci krzywdę.
Pamietasz swoje dzieciństwo czy wyparleś to z pamięci?
  • Odpowiedz
@fajnypierozek lol, nie odwracaj kota ogonem. Mówimy o nauce o masturbacji wśród czterolatków. Proszę cię oświeć mnie i zrób jakiś fikołek intelektualny żeby wytłumaczyć że pod tych kryje się coś innego niż nauka o masturbacji.
  • Odpowiedz