Wpis z mikrobloga

Czego zwolennik Konfederacji chce uczyć dzieci?

4 latki: krzywdzenia,okaleczania ludzi
6 latki: wyraźnej zgody na seks z ksiedzem
7 latki: petting z ksiedzem bez wytrysku to nie seks
8 latki: ksiądz Cie zgwalcił bo go prowokowaleś
10 latki: gwalt to nie grzech
12 latki: Hitler i Stalin to wzór do naśladowania

#4konserwy #konfederacja #takaprawda #bekazpodludzi #bekazkatoli #bekazprawakow
  • 134
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@romcat: Nie potrafisz odpowiedzieć oraz przytoczyć wiarygodnych źrodeł tych rewelacji z busa antylgbt wiec postanowiles mnie ośmieszyć, poniżyć czyli zrobić to co zawsze robicie. Odwrocic uwagę od problemu
  • Odpowiedz
@fajnypierozek: To Ty odwracasz uwagę od problemu, ja odniosłem się do Twojego posta, w którym kłamiesz na temat setek tysięcy ludzi, a nie masz żadnego argumentu na poparcie swojej wypowiedzi. Zamiast tego wrzucasz mi jakiś obrazek, główny problem jaki tu widzę, jest taki, że brak Ci argumentów i nie chcesz się przyznać, że skłamałaś na temat setek tysięcy ludzi i kreujesz się na ofiarę.
  • Odpowiedz
@fajnypierozek a co takiego walnąłem? Od czego ręce opadły? Napisałem co uważam. Wydaje mi się, że styki ci się przepaliły jak ktoś kto jest bardziej za prawą stroną napisał, że chce praw dla normalnych homoseksualistów?
  • Odpowiedz
@fajnypierozek: Dalej nie widzę związku z tymi co napisałaś w poście a tym co wrzuciłaś. Napisałaś o zwolennikach konfederacji, a na obrazkach jest Janusz Korwin Mikke i jego wypowiedzi na temat wychowania seksualnego. Twoja wypowiedź w żadnym punkcie nie dotyczyła wychowania seksualnego. Po raz kolejny nie odnosisz się do swojej wypowiedzi i kłamstw na temat setek tysięcy zwolenników konfederacji. Rozumiem, że ich nie posiadasz? Może to najwyższy czas, żeby przeprosić
  • Odpowiedz
@fajnypierozek: W dalszym ciągu nie odnosisz się do Twoich kłamstw na temat zwolenników Konfederacji. Bezczelnie kłamiesz i nie potrafisz przyznać się do błędu i przeprosić. Szkalujesz setki tysięcy niewinnych osób. Twój poziom oderwania od rzeczywistości osiągnął chyba krytyczny poziom. Obrażasz i kłamiesz a nie potrafisz przeprosić, lub obronić swojego tekstu.
  • Odpowiedz
@fajnypierozek ja mówię o tym, że LGBT broni chłopa który został aresztowany za pobicie i niszczenie mienia i że ogólnie jaja sobie robi z ludzi którzy naprawdę chcą zmienić płeć i że LGBT szkodzi normalnym homoseksualista, a Ty mi z Korwinem wyskakujesz? I to ma być dyskusja? Właśnie poparles to co napisałem próbując zmienić temat. Korwin trochę odlatuje na starość i konfederacja chce się od niego "uwolnić".
  • Odpowiedz
@fajnypierozek: Cały czas odnoszę się do Twojej wypowiedzi a Ty mi tu wstawiasz Korwina. Znowu się nie odniosłaś do swojego postu! Poproszę o źródło gdzie każdy zwolennik Konfederacji powiedział lub napisał to co Ty w tym poście. A każdy dlatego, że potraktowałaś ich kolektywnie odnosząc się do wszystkich. Albo przedstaw dowody albo przeproś tych ludzi na których temat skłamałaś.
  • Odpowiedz
@fajnypierozek: Ja bym zrobił taki samochód który będzie stał u wyborców Bosaka pod domem i podawał te informacje przez megafon i spróbował ich nawrócić różańcem. Może się opamiętają
  • Odpowiedz
@fajnypierozek: Skłamałaś w swoim poście na temat setek tysięcy ludzi, nie masz argumentów na poparcie swojego tekstu. Nie chcesz się do tego odnieść nawet po kilkukrotnych moich prośbach abyś to zrobiła. Nie chcesz ich przeprosić, dlatego Jesteś zwykłym kłamcą bez honoru. Pozdrawiam
  • Odpowiedz