Wpis z mikrobloga

Czego zwolennik Konfederacji chce uczyć dzieci?

4 latki: krzywdzenia,okaleczania ludzi
6 latki: wyraźnej zgody na seks z ksiedzem
7 latki: petting z ksiedzem bez wytrysku to nie seks
8 latki: ksiądz Cie zgwalcił bo go prowokowaleś
10 latki: gwalt to nie grzech
12 latki: Hitler i Stalin to wzór do naśladowania

#4konserwy #konfederacja #takaprawda #bekazpodludzi #bekazkatoli #bekazprawakow
  • 134
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fajnypierozek: Nie odnosisz się do mojego pytania, nie przepraszasz, nie odnosisz się do swojej wypowiedzi, Jesteś kłamcą. Ale ja Ci odpowiem bo w przeciwieństwie do Ciebie, mam tę odwagę. Nie zgadzam się, ze wszystkimi poglądami lidera Konfederacji, jeśli chodzi o kwestię wolnego rynku itp. to się zgadzam, natomiast nie zgadzam się z pewnymi kwestiami obyczajowymi, nie podoba mi się też jaki przykład daje swoim prywatnym życiem. Jeśli chodzi o naukę
  • Odpowiedz
@fajnypierozek: Co to ma zaznaczenia? Taki argument jest fałszywy. Ciekawe co byś powiedziała, gdybym używał argumentu, że zbrodniarze socjalistyczni czy komunistyczni są/byli zwolennikami aborcji, w debacie nad tematem aborcji. Po raz kolejny udowadniasz brak elementarnej wiedzy, ogłady i braku kultury wypowiedzi.
  • Odpowiedz
że zbrodniarze socjalistyczni czy komunistyczni są/byli zwolennikami aborcji,


@romcat: czy ty mi wlasnie sugerujesz że jestem za aborcją? XD

Ja sie odnoszę do Twojej nieomylności i wpajaniu dzieciom jedynie twoich "slusznych" poglądów
  • Odpowiedz
@fajnypierozek: Gdzie ja coś takiego zasugerowałem? Czy Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem? Masz 5 lat? Człowieku ogarnij się, wyjdź z tego klosza gdzie się wychowałaś, bo żyjesz w innych świecie.
  • Odpowiedz
@fajnypierozek co nie zmienia faktu,że zwolennicy popierają partię ktorej LIDERZY są mocno wierzacy i wolą pedofilow od nauki.
??? Mocno fikołki robisz. Ktoś powiedział coś kontrowersyjnego oprócz pedofilii oprócz Korwina? Który (jak już mówiłem) jest odstawiany na boczny tor? Chciałem zauważyć, że najwięcej osób obniżających wiek seksualny jest w grupie lgbt. Tak samo LGBT jako lewica z przestępców robi bohaterów. Możesz się do tego odnieśc? I czemu ich bohater pluje w
  • Odpowiedz
No i oczywiście negowanie podstawowych praw których się uczy w podstawówce na biologi


@GodejMiTeresa: jakbyś bardziej ogarniał temat na który sie próbujesz wypowiadać, zauwazylbys ze "podstawowe prawa których się uczy w podstawówce na biologii" to jednak spore uproszczenie i biologia/fizjologia nie jest tak prosta jak to sie uczy w podstawówce. No ale do tego trzeba wiedzy wiekszej niz 12 latek ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@tyryryrypampam: No właśnie nie trzeba tylko lewactwo dopisuje jakaś chora ideologie do tego i skomplikowane „procedury” żeby moc wcisnąć każdy kit i bronić swoich chorych racji. Tak jak zboczenia seksualne były traktowane przez ludzi od wieków za chorobę umysłowa i do dziś większość lekarzy psychologów seksuologów to popiera to jednak takie instytucje jak WHO każą nam wierzyć ze problem jest bardziej złożony co jest oczywiście nieprawda, jest cała masa badań
  • Odpowiedz
@uriel_ck: @PiotrDab: nasrane to ma zwolennik komfederacji. Tylko jeden pedofil mowi otwarcie a reszta milczy to jeszcze jest do zaakceptowania xD weż mati wyslij takiego busa napisz tam cos na tych lgbetowcow bo moe chcą dzieci do kosciola puszczać a ksiądz poscił ostatnio i ma chrapkę
  • Odpowiedz
@fajnypierozek masz problemy psychiczne. Udaj się do lekarza. Z tobą nie da się nawet dyskusji prowadzić. Nie potrafisz normalnie odpowiedzieć tylko próbujesz atakować, a nawet ci to nie wychodzi. Wymyśliłeś sobie, że w każdej dyskusji kiedy ktoś źle napiszę o lgbt to nie odniesiesz się do meritum rozmowy tylko będziesz pieprzył o trzy po trzy o pedofilii, Korwinie i kościele. Naprawdę udaj się do lekarza. To nie wstyd. Zresztą ugrupowanie LGBT
  • Odpowiedz