Wpis z mikrobloga

Czego zwolennik Konfederacji chce uczyć dzieci?

4 latki: krzywdzenia,okaleczania ludzi
6 latki: wyraźnej zgody na seks z ksiedzem
7 latki: petting z ksiedzem bez wytrysku to nie seks
8 latki: ksiądz Cie zgwalcił bo go prowokowaleś
10 latki: gwalt to nie grzech
12 latki: Hitler i Stalin to wzór do naśladowania

#4konserwy #konfederacja #takaprawda #bekazpodludzi #bekazkatoli #bekazprawakow
  • 134
@fajnypierozek serio uważasz, że próba denerwowania prawicy, kościoła katolickiego i ostatnio coraz częściej widzę jak piszecie podobne bzdury o ogóle Polaków to dobry pomysł żeby dostać co się chce? Czy jednak LGBT jest tylko po to żeby prowadzić wojenki w której najwięcej tracą normalni homoseksualiści którzy chcą tylko normalnie żyć? Wy to robicie specjalnie i dlatego na was pluje. Homoseksualiści to są ludzie z uczuciami i przestańcie ich szkalować przez wyrabianie im
Homoseksualiści to są ludzie z uczuciami i przestańcie ich szkalować przez wyrabianie im złej opini


@uriel_ck: sluchaj. Ja rozumiem ,ze nie kazdy ksiadz jest homoseksualnym pedofilem. Dlatego maja taką swobode w Polsce,mogą mowić,robić swoje gusla,zbierać pieniadz,przechodzic do innej parafii itp.
Proszę Cie abyś zrozumiał,ze 2 lub tam 3 osoby LGBT ktore kiedys tam zrobily cos niestosownego nie wpływały na ocenę ogółu
@fajnypierozek słuchaj to właśnie praktycznie całe LGBT dziala na niekorzyść normalnych homoseksualistów. Bronienie typa który kogoś pobił i zniszczył mienie, serio? Jeszcze typ mówi, że on czuje się kobietą, a zachowuje i ubiera się jak chłop. Przecież to plucie w twarz ludzia którzy naprawdę "urodzili się w innym ciele" i chcieliby legalnie i normalnie przejść terapię hormonalne i operacje plastyczne. Atakowanie większości Polaków też ma pomóc homoseksualista? Chyba jaja sobie robisz. 2%
@fajnypierozek: Poproszę o jakieś źródło, gdzie zwolennik Konfederacji mówi takie rzeczy? A jeśli nie masz takich źródeł to dlaczego kłamiesz? Mimo, że piszesz to w internecie to na publicznym forum, dodatkowo stosujesz tutaj kolektywizm, dlatego dodatkowo poproszę o źródła na których każdy zwolennik Konfederacji mówi takie rzeczy, a jeśli ich nie masz to kłamiesz na temat setek tysięcy osób. Użyj swojego rozumu, zastanów się po co robisz takie rzeczy i gdzie
@fajnypierozek: To ja pierwszy zadałem Ci pytanie, a Ty zamiast odpowiedzieć wrzucasz mi jakiś obrazek samochodu z hasłami. Twoja wypowiedź dotyczyła Konfederacji, nie widzę żadnego związku tego obrazka z Konfederacją, nie ma tam żadnego ich logo ani ich przedstawiciela. Obrażasz setki tysięcy ludzi i kłamiesz na ich temat, ale nie masz żadnych argumentów na poparcie swojego tekstu. Przestań kłamać, cytując klasyka "Otrząśnij się", wyjdź z tego letargu w którym tkwisz. Pomyśl
@fajnypierozek: przypuszczając ze mówisz prawdę to i tak to jest lepsze bo tyczy max 1% Społeczeństwa i jest to mniej szkodliwe niż lewacką ideologia zmuszająca do akceptacji publicznego onanizowania i innych zboczeń, kradzieży własności prywatnej i demoralizacja całego społeczeństwa niepotrzebna seksualizacją. No i oczywiście negowanie podstawowych praw których się uczy w podstawówce na biologi. Gdyby wszyscy mieli poglądy lewackie to byśmy dziś ganiali patykami za gęsiami i dalej płacili talentami, jeżdzili
@fajnypierozek: Tak nie widzę nawiązania, jeśli Ty go widzisz to mi go pokaż/wyjaśnij, na tym polega rozmowa i spieranie się na argumenty. Ty nie przedstawiłaś żadnych argumentów, brakuje Ci ich i kończysz rozmowę, bo nie chcesz wykazać swojej niekompetencji, i lepiej się zasłonić "dalsza rozmowa z Tobą nie ma sensu", brak Ci elementarnej wiedzy i kultury wypowiedzi. Więcej myślenia, mniej internetu.