Wpis z mikrobloga

Czego zwolennik Konfederacji chce uczyć dzieci?

4 latki: krzywdzenia,okaleczania ludzi
6 latki: wyraźnej zgody na seks z ksiedzem
7 latki: petting z ksiedzem bez wytrysku to nie seks
8 latki: ksiądz Cie zgwalcił bo go prowokowaleś
10 latki: gwalt to nie grzech
12 latki: Hitler i Stalin to wzór do naśladowania

#4konserwy #konfederacja #takaprawda #bekazpodludzi #bekazkatoli #bekazprawakow
  • 134
@fajnypierozek mam gdzieś kapłanów bo to tylko ludzie.
A wrogiem jest każdy kto uderza w podstawowe wartości moralne i rodzine pojmowaną jako związek kobiety i mężczyzny oraz ich potomstwa.
Zawsze będe głosował przeciwko sympatykom tęczoidów, małpoludzi i semitarów.
mam gdzieś kapłanów bo to tylko ludzie


@Gnat-44: To sie dobrze sklada bo robie zbiórkę na malowanie busa haslami "żadamy postawienia ksiezy pedofilow przed sadem" "zastanow sie 2 rasy zanim poślesz swoje dziecko do kosciola - potencjalne miejsce krycia pedofilii" "Twoj ksiadz prawdopodobnie jest pedofilem"

Bus bedzie jezdził miedzy kosciolami w kazdym wiekszym miescie.
@fajnypierozek

Mnie tam pasuje, niech sobie jeździ..
Nie mam problemów z rozliczaniem księży czy polityków ze wszystkich przestępstw, szczególnie tych dotyczących dzieci.
Żadna funkcja czy pozycja nie powinna dawać immunitetu.
Jednak rozumiem również busiki które uświadamiają ludzi, jak wielką zgnieliznę moralną nakryto tęczową płachtą by wmawiać innym, że to jest tolerancja
Żadna funkcja czy pozycja nie powinna dawać immunitetu


@Gnat-44: Bycie ksiedzem w Polsce daje.


rozumiem również busiki które uświadamiają ludzi, jak wielką zgnieliznę moralną nakryto tęczową płachtą by wmawiać innym, że to jest tolerancja

-Mozesz rozwinąc co to ta zgnilizna moralna?
@fajnypierozek brak wstydu, publiczne obnażanie się, stroje z 1000 sztucznych penisów, zwierzęce praktyki seksualne (nie sposób wymienic wszystkie zboczenia i wynaturzenia), częsta zmiana partnerów-rozbuchanie, seksualizacja nieletnich, demoralizacja, zmiana znaczenia słów i pojęć, dewastacja, beszczeszczenie pominów, profanacja symboli religijnych, wprowadzanie odrealnionej nowomowy, wmaeianie ludziom, że kobieta to mężczyzna (pies, kot, drzewo), walka z wolnością słowa (mowa nienawiści, poprawność polityczna, promowanie komunizmu, popieranie przestępstw (pod płaszczykiem walki z heteronormatywnością i patriarchatem oraz białą supremacją)..